Hárspataki újabb bravúrja!
2015. October 20. 20:46

Bronzérmet nyert Hárspataki Gábor a Karate1 Premier League sorozat záró fordulójában. A Salzburgban rendezett szombat-vasárnapi viadalon 59 ország 755 karatésa lépett tatamira.

Profight: Harcművészeti felszerelések széles választéka!

A világ- és Európa-bajnokságok után a legnagyobb és legszínvonalasabb versenyeket tartalmazó Premier League sorozat idei utolsó állomásán Hárspataki Gábor a 75 kg-os küzdelmi kategória selejtezői során négy győzelemmel bejutott az elődöntőbe, ott azonban alulmaradt a végső győztes – az Egyesült Arab Emírségek színeiben versenyző, korábbi török világklasszis – Yagcival szemben. A vigaszágon az MTK 19 éves versenyzője javított, és a svájci Bajrami felett aratott sikerével a kategória 71 indulója között bronzérmet szerzett.

A 3. helyért: -Bajrami (svájci) 4-1

Formagyakorlatban az Ocsovai Gergő, Vágvölgyi Balázs, Fórika Tamás összeállítású magyar férfi kata csapat az ötödik helyen végzett.