Bisping-et KO-val verte Gastelum! (VIDEÓ)
2017. November 26. 13:02

November 25-én a shanghai-i Mercedes Benz-Arena-ban a UFC Fight Night 122 fő mérkőzésén az egykori bajnok Michael Bisping csapott össze Kelvin Gastelum-mal. A mérkőzés az első menetben KO-val dőlt el. Bisping-nek talán több időt kellet volna lábadozással töltenie.

Kelvin Gastelum (14-3, 9-3 UFC) az első menetben ütötte ki a UFC középsúlyú egykori címvédőjét Shanghai-ban. Három héttel a 185 fontos bajnoki cím elvesztése után, mindössze két és fél percre volt szüksége Gastelum-nak, hogy ismét nagy csapás érje Bisping-et. A felfüggesztett Anderson Silva leváltása nem a terve szerint haladt.

Gastelum kivárt a megfelelő pillanatig, aztán nem hibázott. Két ütéses kombinációval indított, majd a kemény sorozatot kiütést eredményező bal horoggal koronázta meg. A földre került Bisping még pár ütést kapott, mire a bíró leállította az összecsapást, mely a Kings MMA harcosának győzelmével zárult.