2021. July 13. 14:09

Ki ez a tejfelesszakállú kölök?!
...Aki 2 hetes notice-ra beugrott bantamweight súlycsoportban Sean O’Malley ellen hétvégén a 264-en???

Nagy zsivány az biztos, sőt az is biztos, hogy acélból van az álla...
A harmadik menetben Herb Dean bíró állította meg a bunyót, egész egyszerűen nem volt hova tovább.
A döbbenetes az az, hogy MOUTINHO a brutális terror ellenére - amit O'Malley mért rá - simán ment volna tovább, kicsit fel is volt háborodva a döntésen :)

Számokban: 230 szignifikáns találatot húztak be a pontozók 10+ perc alatt ugye, ráadásul (nem győzzük mhangsúlyozni) nem egy középső csoportos ovistól, hanem O'Malley-től, akinek súlycsoportja ellenére BRU-TÁ-LIS ütőereje van.
Valamiért nem tudta megállítani a 28 éves massachusettsi Moutinho-t, aki csak jött előre, mint egy ZOMBI (Dana White szavaival élve)

Moutinho-nak ez volt az első meccse a UFC zászlója alatt, eddig főleg a CES MMA-nak bunyózott, eddigi profi mérlege 9-5.
Ilyen állal nagy jövője lehet a bunyó világában.

A Fight Of The Night bónusz 75 ezer dollár volt...