HHV Kup 6.forduló és „Lájkvadász” verseny
2021. április 01. 16:01

HHV Kup 6.forduló és „Lájkvadász” verseny
A hatodik fordulóval folytatódott a HHV Kupa

A hatodik fordulóval folytatódott a HHV Kupa, a Harcművész Házi Versenyek Kupája-némileg csökkent intenzitással. Nem a versenyzési kedv csökkent, hanem az iskolák online oktatásra áttérésével az iskolai önvédelmi csoportok versenyzői ideiglenesen szüneteltetik a versenyzést-érthető módon, hiszen online nem lehet kontakt küzdelmeket vívni. A békéscsabai József Attila Lakótelepi Tömegsport Egyesület kick-boksz szakosztályának Debreczeni Dezső vezette point-fighting csoportja izgalmas küzdelmeket vívott a 6.fordulóban is. A szervező, a Békés Megyei Harcművész Szövetség március végére tervezte a döntőt, ez most járványhelyzet tetőzése miatt természetesen eltolódik, a selejtező versenyidőszak hosszabbodik.

  Ugyanez vonatkozik a „Lájkvadász” elnevezésű online formagyakorlat versenyre is, de ez nem a vírus számlájára írható. „Evés közben jön meg az étvágy” mondja a közmondás, és ez itt is érvényesül. Ugyanis még mindig küldenek formagyakorlat videókat a résztvevők, és Pest megyéből is indultak versenyzők. Így a verseny áprilisban is folyni fog, ami nagy öröm, és egyben jelzi, hogy igénylik a versenyzők, hogy a hosszú szünet, a versenyek elmaradása  miatt egy megmérettetésen vehessenek részt. A versenyzők formagyakorlatait két naponta a „Békés Megyei Harcművész Szövetség” facebook oldalra lehet látni és lájkolni, s ez dönti majd el a verseny sorsát.
   A versenyek következő fordulója  április 23-án végződik!

Eredmények és a verseny állása: Harcművész Házi Versenyek Kupája
K.5.B.csoport:
Serdülők:
1.Korcsok Bence     8 p.
1.Nagy Szabolcs      8 p.
3.Szabó Milán         6 p.
4.Csarnai Roland     4 p.
5.Leszkó Balázs        3.p.
5.Suhajda Péter         3.p.
7.Köles Keve             1 p.
7.Balogh Bálint         1 p.

Lányok:
1.Váróczi Lilla 7 p.
2. Mihály Luca 5 p.3.
3Szigeti Liza  2 p.
4.Hajdú Eszter 1 p.

K.5.C csoport
Serdülők:
A csoport állása:
1.Kálnási-Tóth Levente 7 p.
1.Meszjár Koppány 7 p.
3.Szederjesi Róbert 2 p.
3.Hajdú István 2 p.

Lányok:
1. Bereczki Lara 9 p.
2.Sárközi Boglárka 6 p.
2.Vígh Virág     6 p.
4.Pelyák Mira 3 p.
4.Berta Panna 3 p.
4.Ancsin Gréta 3 p.

K.6.B csoport
Serdülők:
1.Czepó Donát 10 p.
2.Dzurek Gyula 9 p.
3.Kis Bence 6 p.
3.Korcsok Nándor 6 p.
5.Szencsenkov Boldizsár  5 p.

Lányok:
1.Babinszki Barbara 6 p.
2.Kraszkó Noémi Maja 4 p.
3.Kajó Renáta 3 p.
4. Újfaluczki Csenge 2 p.

K.6.C csoport
Serdülők:
1.Finta  Bence 8 p.
1.Szák Andor  8 p.
3.Baukó Bence 6 p.
4.Fábián Zalán 3 p.
4.Baji-Timkó Gergő 3 p.
5.Sipos Tamás 2 p.
5.Márk Zsombor 2 p.

Lányok:
1.Vidéki Adél 4 p.
2.Bálint Tímea 2 p.

K.7.B csoport
Ifjúságiak:
1.Isztin István 2 p.
2.Csongrádi Marcell 1 p.
K.7. C csoport
Ifjúságiak:
1.Süle Mihály Máté 5 p.
2.Gajdács Martin 4 p.
3.Vágréti-Bogár Simon 2 p.
4.Budai Bálint 1 p.

Lányok:
Hankó Petra-Mucsi Noémi 7:5
Mucsi Noémi-Hankó Petra 5:4
1.Hankó Petra  5 p.
2.Mucsi Noémi 3 p.
3.Hajdú Alexandra 1 p.

K.8.B csoport
Ifjúságiak
1.Polyák Zalán 2 p.
2.Korcsok Péter 1 p.

K.8.D
Ifjúságiak:
1. Kiss Zoltán 10 p.
2.Gémes  Máté 8 p
3.Fazekas András 5 p.
4.Prókai Zsolt 4 p.
4.Orvos Kristóf  4 p.
6.Olsák Benjámin 2 p.
6.Jánoska Levente 2 p.

Goshinkai 2.csoport

Gyermek:
1.Sárközi Alen 9 p.
2.Korcsok Zsolt 8 p.
3.Kovács Marcell 4 p.
3.Lestyán Vilmos 3 p.

Serdülők:
1.Petrovszki Tamás 5 p.
2.Sárközi Artúr 4 p.
3.Hankó Petra 3 p.
4.Lovas László 2 p.
5.Domokos Boglárka 1 p.

Békéscsabai  JALTE  All-Style – Seibukan Goshinkai Karate csoport:

Felnőttek:
1.Frisnyicz János 4 p.
2.Ignéczi Károly 3 p.
3.Matuska Tamás 2 p.

Ifjúságiak:
1.Szabadi Kata 4 p.
2.Erki Emma 2 p.

Serdülők:
1.Gulyás Milán 2 p.
2.Téglás Mihály: 1 p.

Lányok:
1.Ticz Enikő 4 p.
2.Szabadi Luca 3 p.
3.Varga Panna 2 p.

Gyermek
1.Téglás Mihály 6 p.
1.Majzik Ödön 6 p.
3.Titz Nándor 3 p.


JALTE Lakótelepi SE
Debreczeni team Csoport

    Junior fiú
Mokrán Milán-Bánfi Bence 3:1
Szák Tamás–Bánfi Bence 3:2
Tóth Dusán–Mokrán Milán 3:3
Mokrán Milán-Szák Tamás 5:7
1.Mokrán Milán 9 p.
2.Tóth Dusán 7 p.
2.Bánfi Bence 7 p.
4.Viczián Dániel 3 p.

Ifjúsági fiú
Szák Dániel-Pántya Márk 3:1
Német Bence–Szák Dániel 2:1
1.Malatyinszki Bendegúz 15 p
2. Német Bence 12 p.
3. Gyeraj Ákos 11 p.
4.Szák Péter 10 p.
5. Bánki Brendon 9 p.
6. Szák Dániel 8 p
7.Pántya Márk 7 p.
8.Csiernyik Zsombor 3 p.
9.Szaszák Dominik 2 p.

 

Ifjúsági leány
Kozmann Mónika-Pántya Réka 2:4
1.Petró Lili 12 p.
2.Pántya Réka 10 p.
3. Kozmann Mónika 8 p.
4.Csüllög Dorina 6 p.
5.Kása Hanna 4 p.

 

Gyermek I.fiú
Dékány Zsombor-Sipos Alajos Attila 1:2
Sipos Alajos Attila–Szikora Gergő 1:0
Tóth Dominik- Szűcs levente 2:0
Dékány Zsombor- Szűcs Levente 1:1
Szikora Bence- Dékány Zsombor 6:0

1.Szikora Bence 15 p.
2.Tóth Dominik 13 p.
3. Sipos Alajos Attila 11 p
4 .Szikora Gergő 7 p.
4.Szűcs Levente 7 p.
4.Dékány Zsombor 7 p.

 

Gyermek II.fiú

 Megyeri Martin-Baukó Pál 2:1
Megyeri Martin-Ördög József 1:0

1.Megyeri Martin 21 p.
2.Vajgely Milán 14p.
3.Ördög József 14 p.
4.Ádám Pál 13 p.
4.Stír István 13 p.
6. Tóth Pál Zsombor 11 p.
6.Baukó Pál 11 p.
8.Kovács Benjámin 9 p.
8.Born Henrik 9 p.
8.Szűcs Levente 9 p.
11. Szpisják Balázs 8 p.
11.Káli Zoltán 8 p.
13.Brindás Patrik 6 p.
14.Kovács Roland 2 p.

 

„Lájkvadász”  online formagyakorlat verseny állása:

Tradicionális puszta kezes formagyakorlat:
1.Szabó Janka (Gyula,Samuray Kyokushin Karate SE)
2.Bak Ágnes Panna (Hegyesi Kick-boksz SE Füzesgyarmat)
3.Cseresznyés Lea (Dragon ITF Taekwon-do Klub , Kétegyháza)
4.Szabadi Luca (békéscsabai JALTE  All-Style Goshinkai Karate)
5.Erki Emma (békéscsabai JALTE  All-Style Goshinkai Karate)
6.Téglás Mihály (békéscsabai JALTE  All-Style Goshinkai Karate)

Tradicionális eszközös formagyakorlat :
1.Laurinyecz Emma  (Kondorosi Kick-box Egyesület)
2.Petrovszki Márton   (Kondorosi Kick-box Egyesület)  

Zenés formagyakorlat
1.Árvai Fruzsina (Dragon ITF Taekwon-do Klub , Kétegyháza)  
2.Cseresznyés Lea, Kaposi Zorka (Dragon ITF Taekwon-do Klub , Kétegyháza)

Zenés eszközös formagyakorlat:
1.Tóth Mária (Dragon ITF Taekwon-do Klub , Kétegyháza)