Jó kezdés a Kick-box Eb-n.
2015. augusztus 27. 16:00

Jó kezdés a Kick-box Eb-n.
Kedden elkezdődött az Európa-bajnokság küzdelmi része a spanyolországi  San Sebastianban, magyar szempontból  felemás eredményekkel. Hiába, az Európa-bajnokságra minden nemzeti szövetség a legjobbakat hozza el.

Az utánpótlás korosztály versenyzői olyanok, mint más sportág utánpótlása: még messze nem kész versenyzők. Sokat számít a pillanatnyi forma, s nem lehet biztosra menni az eredményekben, ez a keddi versenynapon is meglátszott.



Az eredmények * jelölve a győztesek


POINT-FIGHTING szabályrendszer: (A párokból elől a magyar versenyzők)
Kadet 1 37 kg. *Laurincz Péter – Diego Santos (Portugália) a 16-ba jutásért.
              37 kg. *Bálint Martin -  Jaswant Dhillon (Nagy-Britannia) a 8 közé jutásért
               42 kg. *Laczó Tamás – Travis Ludlow (Nagy-Britannia) a 8-ba jutásért
47 kg. *Erős Patrik – Aukasz Wojtowicz (Lengyelország) a 8 közé jutásért.
47 kg. *Tóth Bence - Johnny Eastgate (Nagy-Britannia) a 8 közé jutásért
               32 kg. *Leszkó Kitti – Josipa Bobanovics (Horvátország) a 8-ba jutásért
               37 kg. Pap Nikola – *Sara Jelics (Horvátország) a 8-ba jutásért
              37 kg. Koszecz Boglárka - *Aoife Bailey (Írország) a 8-ba jutásért

Kadett 2

             42 kg. *Hegedűs Botond – Brandon Tait (Írország) a 8-ba jutásért
 42 kg. Cselovszki Patrik – *Jamie Berrow (Nagy-Britannia) a 8 közé jutásért
47 kg. *Nagy Zalán – Vitalij Solovej (Ukrajna) a 8 közé jutásért
47 kg. Gergely Bence – *Luca Persichini (Olaszország) 8 közé jutásért
52 kg. Sziffer  Márton – *Carmelino D Ali (Olaszország)
52 kg. *Viczián Roland – Dejan Duh (Szlovénia) a 8-ba jutásért
57 kg. Krucsai Gergő – *Danil Geraszimov (Oroszország) a 8-ba jutásért
57 kg. *Fésű Lajos – Emil Isanovics (Dánia) 8 közé jutásért
63 kg. Hrabovszki Donát – *George Harris (Nagy-Britannia) a 8 közé jutásért
69 kg. *Szentpéteri Bence - Carlos Miguel Fernandez Montero (Spanyolország) a 8-ba jutásért
55 kg. Laurincz Boglárka –*Lorena Jurisics (Horvátország) a 8-ba jutásért
60 kg. Török Dóra - *Hannah Weatherley (Nagy-Britannia) a 8-ba jutásért
60 kg. Ronyecz Fanni – *Tina Baloh (Szlovénia) a 8-ba jutásért
  Junior
57 kg.*Csák Bence - Daniel José  Mangas Cabalgante (Spanyolország) a 8-ba jutásért
69 kg. *Laurincz Zoltán – Przemyszlav Miskiw (Lengyelország) a 8-ba jutásért
74 kg. *Bálint Zoltán – Borislav Hadzhigenov (Bulgária) a 16 közé jutásért
74 kg. *Rohonczi Jenő – Emmanuil Zagarisz (Görögország) a 8 közé jutásért

79 kg. Hídvégi Nándor – *Eike Hellmer (Németország) a 8 közé jutásért
84 kg. *Opauszki Dávid – Kevin Usuelli (Olaszország) a 8 közé  jutásért
65 kg. *Szabó Dorina – Julia Lokmacseva (oroszország) a 8 közé jutásért

LIGHT-CONTACT szabályrendszer
kadett 2
42 kg.Viszket Borisz - *Maikel Vottchel (Németország) a 8 közé jutásért
42 kg. *Guti Dávid – Klemen Strojansek (Szlovénia) a 8 közé jutásért
47 kg. *Kajtár Bence – Krystian Bias (Lengyeloszág) a 8 közé jutásért
47 kg. Bolfán Ákos – *Mikolaj Maafka (Lengyelország) a 8 közé jutásért
52 kg.  Debre Bence – *Vladiszlav Volkov (Oroszország) a 8 közé jutásért
52 kg. *Szász Krisztofer – Alexiosz Nikasz (Görögország) a 8 közé jutásért
57 kg. László Barnabás – *Ladislav Maruscsak  (Szlovákia)
57 kg. *Fésű Lajos - Frantisek Potuzak (Csehország) a 8 közé jutásért
63 kg. *Bolfán Ádám – Glenn Anicsics (Szlovénia) a 8 közé jutásért

Junior
57 kg. Grünczeisz Patrik – *Michal Kral (Szlovákia) a 8 közé jutásért
57 kg. Veres Roland – *Dimitar Vaszilijev (Bulgária) a 8 közé jutásért
63 kg. Hegyesi Dániel – *Marko Bojcsuk (Ukrajna) a 8 közé jutásért
63 kg. Tar Balázs – *Kristijan Katusics (Horvátország)
69 kg. Hammer Martin – *Adrian Sulewski (Lengyelország) a 16 közé jutásért
74 kg. *Simon Mihály – Hannes Gartner (Ausztria) a 8 közé jutásért

KICK-LIGHT szabályrendszer:
kadett 2
52 kg. *Debre Bence – Theodor Krisztof (Bulgária) a 8 közé jutásért
Junior
69 kg. *Hammer Martin – Nemanje Veljkovics (Szlovénia) a 8 közéjutásért


A magyar csapat jó hangulatban van, fizikailag bírják a terhelést, A szerdai versenynap tétje, hogy a küzdelmek a legjobb négybe jutásért folynak, vagyis az érmes helyre jutásért. Szerdán a következő küzdelmeket vívják a  magyar versenyzők:
POINT FIGHTING szabályrendszer

kadett 1
28 kg. Hammer Máté – Mihail Georgiev (Bulgária) a 4 közé jutásért
28 kg. Walandt Gergő – Tomaso Petrucci (Olaszország) a 4 közé jutásért
32 kg. Stumpf Márk - Davitt Neary (Írország) a 4 közé jutásért
32 kg. Gergely Balázs - Dylan Whelan (Írország) a 4 közé jutásért
37 kg. Laurincz Péter - Petr Zich (Csehország) a 4 közé jutásért
37 kg. Bálint Martin – Ziga Zagoranszki (Szlovénia) a 4 közé jutásért
42 kg. Laczó Tamás – Frederico Bramati (Olaszország) a 4 közé jutásért
47 kg. Erős Patrik - Max Popchenko (Írország) a 4 közé jutásért
47 kg. Tóth Bence – Luka Gracsner (Horvátország) a 4 közé jutásért
+47 kg. Bozók Szabolcs – Francesco Falco (Olaszország) a 4 közé jutásért
28 kg.Viczián Vivien - Ellie Doyle (Nagy-Britannia) a 4 közé jutásért

32 kg. Leszkó Kitti - Sarah Murray (Írország) a 4 közé jutásért
32 kg.Gombás Alexandra - Johanka Petrikova (Csehország) a 4 közé jutásért

Kadett 2
42 kg. Hegedűs Botond – Frederico Fanton (Olaszország) a 4 közé jutásért
47 kg. Nagy Zalán - Adam Condon (Írország) a 4 közé jutásért
52 kg. Viczián Roland – Grigorij Langavij (Oroszország) a 4 közé jutásért
57 kg. Fésű Lajos – Alessandro Tarallo (Olaszország) a 4 közé jutásért
69 kg. Szentpéteri Bence - Ramin Dehyar (Németország) a 4 közé jutásért
69 kg. Korpádi Tamás – Patrik Sulek (Szlovénia) a 4 közé jutásért
+69 kg. Szász Kristóf - Gearoid Cramp (Írország) a 4 közé jutásért

42 kg. Rozgonyi Boglárka - Chloe Roberts (Nagy-Britannia) a 4 közé jutásért
65 kg. Simonics Elizabet – Asia otranto (Olaszország) a 4 közé jutásért
65 kg. Gál Vivien - Saibh Kelly (Írország) a 4 közé jutásért
+65 kg. Berta Rebeka – Beatrice Casasco (Olaszország) a 4 közé jutásért

Junior
57 kg. Csák Bence - Fletcher Thomas (Nagy-Britannia) a 4 közé jutásért
57 kg. Veres Roland - Sean Ryan (Írország) a 4 közé jutásért
69 kg.Laurincz Zoltán - Joseph Watkins (Nagy-Britannia) a 4 közé jutásért
74 kg. Bálint Zoltán - Vincent Schorn (Németország) a 4 közé jutásért
74 kg. Rohonczi Jenő - Bruno Bohn (Németország) a 4 közé jutásért

84 kg. Opauszki Dávid - Leon Ibrahim (Németország) a 4 közé jutásért
50 kg.Lencsés Dorina – Gracija Marics (Horvátország) a 4 közé jutásért
65 kg.Szabó Dorina – Mariapia Amico (Olaszország) a 4 közé jutásért
+70 kg. Csonka Zsófia - Katelyn Weafer (Írország) a 4 közé jutásért

LIGHT-CONTACT szabályrendszer
kadett 2

42 kg. Guti Dávid – Jakub Grzywacz (Lengyelország) a 4 közé jutásért
47 kg. Kajtár Bence - William Taylor (Nagy-Britannia) a 4 közé jutásért
52 kg. Szász Krisztofer - Lazar Zitarevic (Ausztria) a 4 közé jutásért
57 kg. Fésű Lajos – Timi Sitar (Szlovénia) a 4 közé jutásért
63 kg. Bolfán Ádám – Vito Kosar (Horvátország) a 4 közé jutásért
69 kg. Vígváry Viktor – Roko Vuleta (Horvátország) a 4 közé jutásért
69 kg. Szmolek Emánuel – Nyikita Szilka (Oroszország) a 4 közé jutásért

46 kg. Kolozsvári Kinga – Kristina Nikolova (Bulgária) a 4 közé jutásért
50 kg. Kovács Barbara - Amy Wall (Írország) a 4 közé jutásért
55 kg. Kürti Bonita - Eadoin Mc Crave (Írország) a 4 közé jutásért
55 kg. Schneider Lili - Nesta Baxter (Nagy-Britannia) a 4 közé jutásért

Junior
74 kg. Simon Mihály – Roko Sare (Horvátország) a 4 közé jutásért
79 kg. Bárdosi Sándor - Triston Barnett (Írország) a 4 közé jutásért
+94 kg. Pődör Bence – Matko Zsivcsics (Horvátország) a 4 közé jutásért

50 kg. Murvai Lívia – Giulia Baffelli (Olaszország) a 4 közé jutásért
55 kg. Nagy Rita – Gozde Goksulik (Törökország) a 4 közé jutásért
55 kg. Vancsik Petra – Lara Maier (Ausztria) a 4 közé jutásért
60 kg. Gremen Petra – Isabel Batta (Olaszország) a 4 közé jutásért
60 kg. Farkas Julianna – Lucia Holzner (Olaszország) a 4 közé jutásért
70 kg. Alina Maris – Smaragda Sernikou (Görögország) a 4 közé jutásért

KICK-LIGHT szabályrendszer
kadett 2
42 kg. Viszket Borisz – Adam Touissi (Olaszország) a 4 közé jutásért
47 kg.Borok Dominik - Carlos Eguzkiza (Spanyolország) a 4 közé jutásért
47 kg. Bolfán Ákos – Filip Grbics (Horvátország) a 4 közé jutásért
52 kg. Kunya Noel – Riccardo Soldi (Olaszország) a 4 közé jutásért
52 kg. Debre Bence – Jevgenyij Zilev (Oroszország) a 4 közé jutásért
57 kg. Jurasits Ákos – Przemiszlaw  Kalisz (Lengyelország) a 4 közé jutásért
57 kg. László Barnabás – Dobroslav Radev (Bulgária) a 4 közé jutásért
63 kg. Bolfán Ádám – Sebastian Samia (Lengyelország) a 4 közé jutásért
63 kg. Kiss Levente – Daniel Georgijev (Bulgária) a 4 közé jutásért
+ 69 kg. Kiss Nándor – Adam Panek (Csehország) a 4 közé jutásért

55 kg. Schneider Lili – Filipa Dias (Portugália) a 4 közé jutásért

Junior
57 kg. Grünczeisz Patrik – Mateusz Pietrucha (Lengyelország) a 4 közé jutásért
57 kg. Veres Roland - Michal Kral (Szlovákia) a 4 közé jutásért
63 kg. Vigmond Richárd - Mahsad Gadjiyev (Azerbajdzsán) a 4 közé jutásért
63 kg. Hegyesi Dániel - Elijah Everill (Nagy-Britannia) a 4 közé jutásért
55 kg. Nagy Rita - Sejla Orascanin (Bosznia-Hercegovina) a 4 közé jutásért
60 kg. Elszaszer Kitti – Agapi Nikolaou (Görögország) a 4 közé jutásért

K-1 szabályrendszer:
63, 5 kg. Kádas Gábor - Nemanja Dundjerov (Szerbia) a 4 közé jutásért

 Gregor László