Tizenhárom arannyal nyitottunk a döntők napján!
2015. szeptember 02. 19:50

Tizenhárom arannyal nyitottunk a döntők napján!
A pénteki versenynapon a San Sebastianban található hatalmas csarnokban a Junior és Kadett Európa-bajnokság  első napi döntőit rendezték meg. Ennek megfelelően hatalmas feszültség, izgalmak és rendkívül harsány magyar szurkolás jellemezte a napot. S természetesen a szép számmal születő magyar aranyérmek. 

Volt, aki kettőt is „betakarított” a legszebb éremből, hiszen Berta Rebeka és Erdei Brúnó két szabályrendszerben sem talált legyőzőre. A szép számú magyar szurkolóhad biztatása is csak fokozta az erőt.

A magyar győztesek, Európa-bajnokok a pénteki , első napi döntők után * jelzi a döntők győztesét:

POINT FIGHTING szabályrendszer
Kadett 1
37 kg. *Bálint Martin – Luke Kelly (Írország)
+47 kg. *Bozók Szabolcs – Nejc Korotaj (Szlovénia)
28 kg. *Hegedűs Hanga – Anelia Todorova (Bulgária).
32 kg. Gombás Alexandra – *Chiara Teodorani (Olaszország)

Szász Kristóf                                                                     Szász Kristóf

kadett 2
57 kg. Fésű Lajos – *Danil Geraszimov (Oroszország)
69 kg. Korpádi Tamás – Maxim Vorobjev (Oroszország)
+69 kg. *Szász Kristóf – Niklas Bogner (Ausztria)
65 kg. Simonics Elizabet – *Gál Vivien
+65 kg. *Berta Rebeka - Jordan Doran (Írország)
Junior
84 kg. Opauszki Dávid – *Davide Guffanti (Olaszország)
94 kg. Harangozó Gábor – *Ross Brennan (Írország)
+94 kg.*Erdei Brúnó - Dalton OShaughnessy (Írország)

LIGHT-CONTACT szabályrendszer:
Kadett 2
65 kg. Makán Doroti Andrea – *Klara Pietak (Lengyelország) 0 : 3

Junior
94 kg. *Erdei Brúnó – Artur Kula (Észtország) 3 :0

50 kg. *Murvai Lívia – Alexandra Dimitrova (Bulgária) 3:0

 A hatalmas csarnok 
A hatalmas csarnok

KICK-LIGHT szabályrendszer
kadett 2
42 kg. Guti Dávid – *Piotr Stepien (Lengyelország).
52 kg. *Debre Bence - Kunya Noel  2:1
69 kg. Legenyei Pintér Noel – *Vígváry Viktor  1:2

46 kg. Kolozsvári Kinga – *Stela Levicka (Szlovákia) 0:3
+65 kg. *Berta Rebeka – Frederica Presutti (Olaszország) 3:0

Junior
57 kg. Grünczeisz Patrik- *Emmanouil Pissaris (Görögország) 0 : 3
74 kg. Simon Mihály – *Borislav Hadzhigenov (Bulgária) 0 : 3
55 kg. *Nagy Rita - Noelia Villahermosa (Spanyolország) 3 : 0

K-1 szabályrendszer:
63,5 kg. Kádas Gábor – *Tamerlan Basirov (Oroszország) 0 : 3