A negyedik fordulóval folytatódott a Harcművész HHV Kupa
2021. február 16. 11:44

A negyedik fordulóval folytatódott a Harcművész HHV Kupa
Harcművész HHV Kupa. 4.forduló
A már megszokott aktivitással folytatódott a negyedik fordulóval a Békés Megyei Harcművész Szövetség által kiírt harcművész HHV Kupa.
Vannak új indulók is, és akadt, aki most nem küzdött. Várhatóan áprilisra fognak véget érni a selejtezők, és utána várható a döntő verseny – ha a vírusveszély megengedi.
Az is várható, hogy az iskolai csoportokból a versenysorozatban résztvevők közül többen kedvet kapnak majd ahhoz, hogy ha visszaáll az élet a normál kerékvágásba, akkor folytassák a versenyzést – szakosztályi edzések résztvevőjeként.
Ez természetesen minden korosztályra vonatkozik, s így talán még a harcművészet fejlődése, a létszám emelkedés is elképzelhető – a nehéz körülmények
ellenére.
Az biztos, hogy optimális esetben is rendkívül zsúfolt lesz az éves versenynaptár, hiszen a versenyek zömében április-tól kezdődhetnek, s ezért jó néhány szakosztályban az alapozással próbálnak erőt gyűjteni erre az időszakra!A HHV Kupa következő fordulójának vége február végén lesz majd !




Eredmények:

K.5.B.csoport:

Serdülők:

Korcsok Bence – Csarnai Roland 6:5
Szabó Milán – Nagy Szabolcs 6 : 5

1.Korcsok Bence 6 p.
2.Nagy Szabolcs 5 p.
2.Szabó Milán 5 p.
4.Csarnai Roland 4 p.
5.Leszkó Balázs 3.p.
5.Suhajda Péter 3.p.
7.Köles Keve 1 p.
7.Balogh Bálint 1 p.

Lányok:

Váróczi Lilla – Mihály Luca 10 : 11

1.Váróczi Lilla 5 p.
2.Szigeti Liza 2 p.
2.Mihály Luca 2 p.

K.5.C csoport

Serdülők:

Meszjár Koppány – Hajdú István 12 : 4
Kálnási-Tóth Levente - Meszjár Koppány 8 : 9

A csoport állása:

1.Kálnási-Tóth Levente 5 p.
1.Meszjár Koppány 5 p.
3.Szederjesi Róbert 1 p.
3.Hajdú István 1 p.

Lányok:

Sárközi Boglárka – Berta Panna 6 : 5
Pelyák Mira – Bereczki Lara 2 : 9
Víg Virág – Berta Panna 7 : 3
Víg Virág – Ancsin Gréta 8 : 5

1. Bereczki Lara 7 p.
2.Sárközi Boglárka 6 p.
3.Víg Virág 4 p.
4.Pelyák Mira 3 p.
4.Berta Panna 3 p.
6.Ancsin Gréta 1 p.

K.6.B csoport

Serdülők:

1.Czepó Donát 10 p.
2.Dzurek Gyula 9 p.
3.Kis Bence 6 p.
3.Korcsok Nándor 6 p.
5.Szencsenkov Boldizsár 5 p.

Lányok:

Babinszki Barbara – Kajó Renáta 7 : 6
Kajó Renáta – Babinszki Barbara 9 : 8

1.Babinszki Barbara 5 p.
2.Kajó Renáta 3 p.
3. Újfaluczki Csenge 1 p.

K.6.C csoport

Serdülők:

Baukó Bence – Finta Bence 5 : 4
Baukó Bence – Baji-Timkó Gergely 11: 0

1.Finta Bence 7 p.
2.Szák Andor 6 p.
3.Baukó Bence 4 p.
4.Fábián Zalán 3 p.
5.Sipos Tamás 2 p.
5.Márk Zsombor 2 p.
5.Baji-Timkó Gergő 2 p.

Lányok:

1.Vidéki Adél 4 p.
2.Bálint Tímea 2 p.
K.7.B csoport

Ifjúságiak:

1.Isztin István 2 p.
2.Csongrádi Marcell 1 p.

K.7. C csoport

Ifjúságiak:

1.Süle Mihály Máté 5 p.
2.Gajdács Martin 4 p.
3.Vágréti-Bogár Simon 2 p.
4.Budai Bálint 1 p.

Lányok:

Hankó Petra – Hajdú Alexandra 9 : 8

1.Hankó Petra 2 p.
2.Hajdú Alexandra 1 p.

K.8.B csoport

Ifjúságiak

1.Polyák Zalán 2 p.
2.Korcsok Péter 1 p.

K.8.D

Ifjúságiak:

Orvos Kristóf – Gémes Máté 11 : 8
Kiss Zoltán – Orvos Kristóf 8 : 7

1. Gémes Máté 8 p.
1. Kiss Zoltán 8 p.
3.Fazekas András 5 p.
4.Prókai Zsolt 4 p.
5.Orvos Kristóf 3 p.
6.Olsák Benjámin 2 p.
6.Jánoska Levente 2 p.

Goshinkai 2.csoport

Gyermek:

Korcsok Zsolt – Kovács Marcell 12 : 18
Korcsok Zsolt – Sárközi Alen 13 : 11

1.Sárközi Alen 9 p.
2.Korcsok Zsolt 8 p.
3.Kovács Marcell 4 p.
3.Lestyán Vilmos 3 p.

Serdülők:

1.Petrovszki Tamás 5 p.
2.Sárközi Artúr 4 p.
3.Hankó Petra 3 p.
4.Lovas László 2 p.
5.Domokos Boglárka 1 p.

Békéscsabai JALTE All-Style – Seibukan Goshinkai Karate csoport:

Felnőttek:

1.Frisnyicz János 4 p.
2.Ignéczi Károly 1 p.
2.Matuska Tamás 1 p.

Ifjúságiak:

Szabadi Kata – Erki Emma 5 : 4

1.Szabadi Kata 4 p.
2.Erki Emma 2 p.

Serdülők:

1.Gulyás Milán 2 p.
2.Téglás Mihály: 1 p.

Lányok:

1.Ticz Enikő 4 p.
2.Varga Panna 1 p.
2.Szabadi Luca 1 p.

Gyermek

Téglás Mihály – Majzik Ödön 8 : 3

1.Téglás Mihály 6 p.
2.Majzik Ödön 4 p.
3.Titz Nándor 2 p.

Goshinkai 3 Majoros-csoport

Csarnai Szabolcs - Komáromi Kevin 6 . 4

Debreczeni team Csoport

Gyermek fiú

Káli Zoltán – Baukó Pál 2 : 4
Born Henrik – Megyeri Martin 0 : 3
Vajgely Milán – Stír István 5 : 3
Ördög József – Ádám Pál 4 : 3
Szpisják Balázs – Tóth Pál Zsombor 2 : 6
Kovács Benjámin – Szűcs Levente 3 : 4
Káli Zoltán – Megyeri Martin 3 : 6
Brindás Patrik – Ördög József 5 : 7
Vajgely Milán – Born Henrik 6 : 0
Tóth Pál Zsombor – Megyeri Martin 4 : 6
Szpisják Balázs – Ádám Pál 2 : 2

1. Megyeri Martin 15 p.
2.Vajgely Milán 14p.
3.Ördög József 13 p.
3.Ádám Pál 13 p.
3.Stír István 13 p.
6. Tóth Pál Zsombor 11 p.
7.Baukó Pál 10 p.
8.Kovács Benjámin 9 p.
8.Born Henrik 9 p.
8.Szűcs Levente 9 p.
11. Szpisják Balázs 8 p.
11.Káli Zoltán 8 p.
13.Brindás Patrik 6 p.
14.Kovács Roland 2 p.

Gyermek lányok

Baukó Pálma – Debreczeni Lilla 4 : 4
Nátor Petra – Debreczeni Lilla 1 : 1

1.Szekeres Flóra 15 p.
2.Baukó Pálma 11 p.
3.Kohanyecz Zoé 8 p.
4.Debreczeni Lilla 6 p.
5.Nátor Petra 5 p.
6.Jancsó Csenge 1 p.

O1 csoport

Szűcs Máté – Szabó Milán 4 : 5
Nátor Dániel – Szabó Milán 3 : 7
Jancsó Zsombor – Szabó Milán 2 : 2

1.Jancsó Zsombor 13 p.
2.Szabó Milán 12 p.
3.Szekeres Emma 11 p.
4.Szegedi Zsombor 9 p.
4.Szűcs Máté 9 p.
6.Nátor Dániel 6 p.