Folytatódott a HHV Kupa!
2020. december 23. 10:26

Folytatódott a HHV Kupa!
10 csoport 52 versenyző
A harcművész HHV Kupa állása a 2. forduló után A Békés Megyei Harcművész Szövetség által kiírt versenysorozat, a HHV Kupa küzdelmei
folytatódtak. A vírushelyzet miatt kiesett versenyzési alkalmak pótlására életre hívott kezdeményezés eddig 10 csoport 52 versenyzőjét vonta be a semi-contact stop szabályrendszerű mérkőzésekbe.

Eddig legnagyobb számban a Békéscsabai Kazinczy Ferenc Általános Iskola önvédelmi csoportjai képviseltették magukat, de Újév után több új versenyző elindulása is várható, hiszen több klub ekkor jelezte az edzések újra indítását és a klubok egy része most az év végi övvizsgákra koncentrált, hiszen ez teljesen más jellegű felkészülést igényel.

A békéscsabai JALTE kick-boksz szakosztályának tagjai több csoportban vizsgáztak sikeresen.

A HHV (Harcművész Házi Versenyek) Kupa lebonyolítási rendszere –edzéseken, zárt csoportokban vívnak küzdelmeket a résztvevők – lehetővé teszi, hogy később is be lehet kapcsolódni a versenyzésbe. A résztvevők oklevelet, a döntők dobogósai pedig érmet, oklevelet, a győztesek kupát kapnak majd, ami annak köszönhető, hogy a megyei szövetség mellé belépett támogatóként az öt harcművész szakosztályt működtető békéscsabai József Attila Lakótelepi Tömegsport Egyesület is.


Eredmények:

K.5.B.csoport:

Serdülők:

Korcsok Bence – Szabó Milán 9 : 8
Suhajda Péter – Nagy Szabolcs 6 : 7
Balogh Bálint – Csarnai Roland 6:8
László Balázs – Köles Keve 11 : 10

A csoport állása:

1.Csarnai Roland 2 p.
2.László Balázs 2 p.
3.Korcsok Bence 2 p.
4.Nagy Szabolcs 2 p.
5.Balogh Bálint 1 p.
6.Köles Keve 1 p.
7.Szabó Milán 1 p.
8.Suhajda Péter 1 p.

Lányok:

Váróczi Lilla – Szigeti Liza 11:10

A csoport állása:

1.Váróczi Lilla 2 p.
2.Szigeti Liza 1 p.

K.5.C csoport

Serdülők:

Kálnási-Tóth Levente – Szederjesi Róbert 11 : 6

A csoport állása:

1.Kálnási-Tóth Levente 4 p.
2.Meszjár Koppány 1 p.
3.Szederjesi Róbert 1 p.

Lányok:

Bereczki Lara – Sárközi Boglárka 7 : 9
Bereczki Lara – Pelyák Mira 11: 8
Sárközi Boglárka – Pelyák Mira 9 : 3

A csoport állása:

1.Sárközi Boglárka 4 p.
2.Bereczki Lara 3 p.
3.Pelyák Mira 2 p.

K.6.B csoport

Serdülők:

Dzurek Gyula – Korcsok Nándor 6 : 5
Szencsenkov Boldizsár – Kis Bence 6 : 8
Czepó Donát – Korcsok Nándor 11 : 9
Szencsenkov Boldizsár – Czepó Donát 1 : 3
Kis Bence – Korcsok Nándor 6 : 7

A csoport állása:

1.Czepó Donát 6 p.
2.Dzurek Gyula 6 p.
3.Kis Bence 4 p.
4.Korcsok Nándor 4 p.
5.Szencsenkov Boldizsár 2 p.

Lányok:

Babinszki Barbara – Újfaluczki Csenge 13 : 9

A csoport állása:

1.Babinszki Barbara 2 p.
2.Újfaluczki Csenge 1 p.

K.6.C csoport

Serdülők:

Finta Bence – Márk Zsombor 5 : 4

A csoport állása:

1.Finta Bence 4 p.
2.Fábián Zalán 2 p.
3.Szák Andor 2 p.
4.Sipos Tamás 2 p.
5.Márk Zsombor 1 p.

Lányok:

1.Vidéki Adél 2 p.
2.Bálint Tímea 1 p.

K.7.B csoport

Ifjúságiak:

1.Isztin István 2 p.
2.Csongrádi Marcell 1 p.

K.7. C csoport

Ifjúságiak:

Süle Mihály – Budai Bálint 5 : 2

A csoport állása:

1.Süle Mihály Máté 5 p.
2.Gajdács Martin 4 p.
3.Vágréti-Bogár Simon 2 p.
4.Budai Bálint 1 p.

K.8.B csoport

Ifjúságiak

Polyák Zalán – Korcsok Péter 11 : 10

A csoport állása:

1.Polyák Zalán 2 p.
2.Korcsok Péter 1 p.

K.8.D

Ifjúságiak:

Prókai Zsolt – Olsák Benjámin 10 : 11
Jánoska Levente – Kiss Zoltán 8 : 10
Gémes Máté – Kiss Zoltán 11 : 10

A csoport állása:

1. Gémes Máté 6 p.
2.Fazekas András 5 p.
3.Prókai Zsolt 4 p.
4.Kiss Zoltán 4 p.
5.Olsák Benjámin 2 p.
6.Jánoska Levente 2 p.

Goshinkai 2.csoport

Serdülők:

Lovas László – Korcsok Zsolt 11 : 10
Sárközi Alen – Kovács Marcell 12 : 5
Sárközi Alen – Korcsok Zsolt 7 : 3
Lestyán Vilmos – Korcsok Zsolt 10 : 7

A csoport állása:

1.Sárközi Alen 6 p.
2.Lovas László 4 p.
3.Lestyán Vilmos 3 p.
4.Korcsok Zsolt 3 p.
5.Kovács Marcell 1 p.

Békéscsabai JALTE All-Style – Seibukan Goshinkai Karate csoport:

A csoport állása:

Felnőttek:

1.Frisnyicz János 2 p.
2.Ignéczi Károly 1 p.

Gyermek

1.Téglás Mihály 4 p.
2.Majzik Ödön 3 p.
3.Titz Nándor 2 p.