Kiválóan sikerült a Budapest Open
2015. September 23. 15:27

Húsz ország 900 versenyzőjének részvételével rendezték meg a hétvégén a Pestszentimrei Sportkastélyban a 18. Budapest Open nemzetközi karate versenyt. A legrangosabb hazai viadalként nyilvántartott versenyen különösen a magyar férfiak tettek ki magukért, akik a felnőtteknél és az U21-es korosztályban is valamennyi kategóriában itthon tartották az aranyérmet.

Profight: Minőségi harcművészeti felszerelések széles választéka!

Legjobbjaink közül az idei U21-es Európa-bajnok Hárspataki Gábor és Molnár Dániel is duplázni tudott. Magabiztos versenyzéssel állhatott fel a dobogó legfelső fokára a bakui Európa Játékokat megjárt Tadissi Martial a felnőtt férfiak 67 kg-os küzdelmében.

Az éremtáblázaton az MTK együttese végzett az élen, megelőzve az ukrám Leader és a szlovák Trencin csapatát.

A Budapest Open a legjobb hazai versenyzők számára kvalifikációs állomás volt a jövő évi felnőtt és korosztályos Európa-bajnokságra is.