Nádudvari kick-box parádé!
2018. május 10. 11:17

Nádudvari kick-box parádé!
A Rácz Kick-boxing Team nem csak versenyzőinek egyre növekvő eredményességével jelzi azt, hogy komoly fejlődésnek indult a klub. Az országos jellegű kick-box versenyeik egyre nagyobb versenyzői mezőnyt mozgatnak meg, ami meglátszott Nádudvaron megrendezett III. Kövy 4fight Nádudvar Kupán, ahol 23 kluból (ebből 2 taekwon-do) 253 versenyző adott le  354  nevezést.

Azok a korosztályok és versenyzők, akik hivatalos versenyen még nem indulhattak, gyakorló küzdelmekkel készültek jövőbeni versenyzői időszakukra. Igazi „nagyüzem” alakult ki, hiszen 5 tatamin este fél 9-ig folytak a küzdelmek; a Gasparik Róbert főbíró vezette bírói gárda nem unatkozott a nap folyamán.  A szép számú szurkoló sereg mind a három tatamis szabályrendszerrel megismerkedhetett, hiszen point-fighting , light contact és kick-light szabályrendszerben folytak a csaták.

_APH7179

 

A verseny a sportélményen és a tapasztalatszerzésen kívül jól szolgálta a versenyzők felkészülését is a május 18-től 20-ig tartó budapesti kick-box világkupára.


Eredmények:
POINT-FIGHTING szabályrendszer

Gyerek korosztály

31543288_823225101206625_8010295371288344715_n

Fiúk:
28 kg.
1.Pántya Márk (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni team)
2.Matuska Máté (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni team)
3.Kissebesi Vilmos (LajoSport team)


32 kg.
1.Csala Botond (Halker-Király Team)
2.Török Botond (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni team)
3. Matuska Máté (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni team)


+32 kg.
1.Szák Péter (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni team)
2.Krizsán Lőrinc (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni team)
3.Mezei Tamás (Barátság SE Battonya)


lányok:
25 kg.
1.Szabó Hanna Panna (Halker-Király Team)
2.Székelyhidi Hanna (Makó BUDO)


28 kg.
1.Petrovszki Dorina (Kondorosi Kick-boksz SE)
2.Vicsorek Dóra (Halker-Király Team)



+32 kg.
1.Cserháti Szabina (Halker-Király Team)
2.Nagy Emília (Halker-Király Team)
3.Jancsó Janka (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni team)


28166648_789406607921808_3809127628327129084_n

 

Kadet 1 (serdülő) korosztály
32 kg.
1.Petrovszki Tamás (Kondorosi Kick-boksz SE)
2.Matuska Máté (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni team)
3.Pántya Márk  (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni team)

37.kg.
1. Malatyinszki Bendegúz (Kondorosi Kick-boksz SE)
2.Czégény Erik (Bp. Spirit TKD)
3.Krizsán Lőrinc (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni team)

42 kg.
1. Malatyinszki Bendegúz (Kondorosi Kick-boksz SE)
2.Szabó Zétény (Halker-Király Team)
3.Szák Dániel (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni team)


47 kg.
1.Dénes Dániel (Halker-Király Team)
2.Zenkó László (LajoSport team)


+47 kg.
1.Chen Hang (Kondorosi Kick-boksz SE)
2.Szák Péter (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni team)
3.Özel Adnan (Halker-Király Team)

lány:

37 kg.
1.Koszti Iringó (Újkígyósi SZSE)
2.Vicsorek Zita (Halker-Király Team)


+47 kg.
1.Juhász Laura (Halker-Király Team)
2.Darányi Csenge (Rácz Kick-boksz Team)


Kadet 2 (ifjúsági) korosztály


47 kg.
1.Solymosi Máté (Halker-Király Team)
2.Karai Zétény (Halker-Király Team)
3.Szabó Bence (LajoSport team)



57 kg.

1.Pátai Patrik (Bp. Spirit TKD)

2.Lóneán Tamás (Újkígyósi SZSE)


Junior –felnőtt férfiak:

84 kg.
1.Vörös Attila (Halker-Király Team)
2.Weisz Roland (LajoSport team)


Masters


84 kg.
1.Kovács Imre (Budapest Fighters)
2.Tóth Róbert (Hegyesi KBSE Füzesgyarmat)




Junior-Felnőtt nők:

60 kg.
1.Adler Viktória (Halker-Király Team)
2.Csorba Zsanett (Bp. Spirit TKD)



LIGHT-CONTACT szabályrendszer


kadet 1 (serdülő) korosztály


28 kg.
1.Lingulár Attila (Gönczi team)
2.Szloboda László (Combat „D” Szeged)


32 kg.
1.Tarcsi Gergő (Rácz Kick-boksz Team)
2.Sashegyi Olivér (Combat „D” Szeged)
3.Petrovszki Tamás (Kondorosi Kick-boksz SE)

37.kg.
1. Malatyinszki Bendegúz (Kondorosi Kick-boksz SE)
2.Juhász Kevend (Combat „D” Szeged)
3.Farkas Botond (Esztergomi KBSE)


42 kg.
1.Nádasdi Vad Tamás (Combat „D” Szeged)
2.Pataki Botond (Combat „D” Szeged)
3.Juhász Vince (LajoSport team)


47 kg.
1.Bálint Roland (Combat „D” Szeged)
2.Zenkó László (LajoSport team)
3.Székelyhidi Apor (Makó BUDO SE)


+47 kg.
1.Bogos Botond (Combat „D” Szeged)
2.Olsák Benjámin (Békéscsabai Lakótelepi SE)
3.Süli Ákos (Combat „D” Szeged)

Kadet 2 (ifjúsági) korosztály


Fiúk:
42 kg.
1.Solymosi Máté (Halker-Király Team)
2.Karai Zétény (Halker-Király Team)
3.Kána Koppán (Esztergomi KBSE)


57 kg.
1.Cselovszki Patrik (LajoSport team)
2.Pátai Patrik (Bp. Spirit SE TKD)


63 kg.
1.Mester Tamás (Gönczi Team)
2.Iván Dominik (LajoSport team)
3.Bogár Dávid (Gönczi Team)


69 kg.
1.Papp Dániel (Gönczi Team)
2.Pallagi Viktor  (Halker-Király Team)
3.Lévai Szabolcs (Combat „D” Szeged)


+69 kg.
1.Nagy László (Fontana SE Debrecen)
2.Veres Nándor (Gönczi Team)


Lányok:

50 kg.
1.Plajos Dominika (Gönczi Team)
2.Prajda Szonja (Combat „D” Szeged)
3.Csuka Kamilla (Combat „D” Szeged)

65 kg.
1.Mezei Nikolett (Barátság SE Battonya)
2.Sárdi Rebeka (Combat „D” Szeged)
3.Sebők Papp Lilián (Combat „D” Szeged)


Junior-felnőtt korosztály


Férfiak:


63 kg.
1.Hammer Márk (Halker-Király Team)
2.Kurai Soma (Combat „D” Szeged)


69 kg.
1.Nagy Máté( Fontana SE Debrecen)
2.Alexa Dávid (Gönczi Team)

74 kg.
1.Szőke László (Hegyesi KBSE Füzesgyarmat)
2.Gönczi János (Gönczi Team)
3.Sági Zsolt (Hegyesi KBSE Füzesgyarmat)


79 kg.
1.Friedl Flórián (Contact SE Orosháza)
2.Kalapos Dávid (Gönczi Team)
3.Kovács Krisztián (Halker-Király Team)


84 kg.
1.Sleisz Attila (LajoSport team)
2.Weisz Roland (LajoSport team)
3.Csapó Gábor (Halker-Király Team)


89 kg.
1.Tóth Viktor (LajoSport team)
2.Bakó Sándor (Fontana SE Debrecen)
3.Hegyes Zoltán (Gönczi Team)


+94 kg.
1.Debreczeni István (Combat „D” Szeged)
2.Vida Ádám (Combat „D” Szeged)
3.Turák József (Halker-Király Team)


Nők:

55 kg.
1.Csorba Zsanett (Bp. Spirit SE TKD)
2.Petz Ágnes (Halker-Király Team)

65 kg.
1.Miklós Alexandra (Combat „D” Szeged)
2.Csongrádi Tímea (LajoSport team)
3.Adler Viktória (Halker-Király Team)


+65 kg.
1.Poór Edit (Halker-Király Team)
2.Farkas Anett (Debreceni Báthory SE)
3.Kleinheisler Dorina (Halker-Király Team)


Masters kategória
79 kg.
1.Nagy Ferenc (Esztergomi KBSE)
2.Reseterics Péter (Zrínyi Miklós Kick-boksz Akadémia)
3.Bogár Mihály (Zrínyi Miklós Kick-boksz Akadémia)


+79 kg.
1.Molnár László (Halker-Király Team)
2.Guljas Róbert (Combat „D” Szeged)


KICK-LIGHT  szabályrendszer


Kadet 1 (serdülő) korosztály


32 kg.
1.Sashegyi Olivér (Combat „D” Szeged)
2.Lingulár Attila (Gönczi Team)


37 kg.
1.Juhász Kevend (Combat „D” Szeged)
2.Gazsó Ármin (Combat „D” Szeged)
3.Tóth Dénes (Esztergomi KBSE)


42 kg.

1.Nádasdi Vad Tamás (Combat „D” Szeged)
2.Rácz Nimród (Combat „D” Szeged)
3.Pataki Botond (Combat „D” Szeged)

47 kg.
1.Lukács Dominik (Debreceni Báthori SE)
2.Bálint Roland (Combat „D” Szeged)
3.Zenkó László (LajoSport team)


+47 kg.
1.Bogos Botond (Combat „D” Szeged)
2.Olsák Benjámin (Békéscsabai Lakótelepi SE)
3.Mészáros Kevin (Békéscsabai Lakótelepi SE)

Lányok:
42 kg.
1.Pálfalvi Panni (LajoSport team)
2.Dudás Regina (Gönczi Team)
3.Zsolnai Laura (Bp. Fighters)


+47 kg.
1.Darányi Csenge (Rácz Kick-boxing Team)
2.Vági Viktória (Combat „D” Szeged)

Kadet 2 (ifjúsági) korosztály


Fiúk:
42 kg.
1.Nagy Tamás (Rácz Kickbox Team)
2.Erdei Benjámin (Rácz Kickbox Team)
3.Farkas Zsolt (Debreceni Báthory SE)


52 kg.
1.Cselovszki Patrik (LajoSport team)
2.Szabó Bence (LajoSport team)


63 kg.
1.Mester Tamás (Gönczi Team)
2.Bogár Dávid (Gönczi Team)
3.Keserű Krisztofer (Debreceni Báthory SE)


69 kg.
1.Papp Dániel (Gönczi Team)
2.Pallagi Viktor (Halker-Király Team)


+69 kg.
1.Veres Nándor (Gönczi Team)
2.Nagy László (Fontana SE Debrecen)


Lányok:

1.Plajos Dominika (Gönczi Team)
2.Prajda Szonja (Combat „D” Szeged)


60 kg.
1.Sárdi Rebeka (Combat „D” Szeged)
2.Sebők Papp Lilián (Combat „D” Szeged)
3.Kamilli Mirella (LajoSport team)


+65 kg.
1.Mezei Nikolett (Barátság SE Battonya)
2.Lajter Dorina (TVSE)


Junior-Felnőtt korosztály


63 kg.
1.Szűcs Roland (Debreceni Báthory SE)
2.Kurai Soma (Combat „D” Szeged)
3.Ádám Sándor (TVSE)


69 kg.
1.Mádi Bálint ( Fontana SE Debrecen)
2.Nagy Máté (Fontana SE Debrecen)
3.Alexa Dávid (Gönczi Team)

74 kg.
1.Sági Zsolt (Hegyesi KBSE Füzesgyarmat)

2.Gönczi János (Gönczi Team)
3.Bata Zoltán (Makó BUDO)


79 kg.
1.Vinis Ferenc (Rácz Kick-boksz Team)
2.Kalapos Dávid (Gönczi Team)
3.Kovács Krisztián (Halker-Király Team)


84 kg.
1. Weisz Roland (LajoSport team)
2.Sleisz Attila (LajoSport team)
3.Csapó Gábor (Halker-Király Team)


89 kg.

1.Tóth Viktor (LajoSport team)
2.Szalai Marcell (LajoSport team)
3.Deli Roland (Contact SE Orosháza)


+94 kg.
1.Vida Ádám (Combat „D” Szeged)
2.Debreczeni István (Combat „D” Szeged)
3.Oláh Gábor (Makó BUDO)


Nők:

65 kg.
1.Szilágyi Viktória (Debreceni Báthory SE)
2.Miklós Alexandra (Combat „D” Szeged)
3.Csongrádi Tímea (LajoSport team)


+65 kg.
1.Osváth Dóra (Budapest Fighters)
2.Keserű Tina (Debreceni Báthory SE)
3.Poór Edit (Halker-Király Team)



Masters korosztály


79 kg.
1.Vinis Ferenc (Rácz Kick-boksz Team)
2.Bogár Mihály (Zrínyi Miklós Kick-boksz Akadémia)
3.Nagy Ferenc (Esztergomi KBSE)


+79 kg.
1.Kovács Imre (Budapest Fighters)
2.Molnár László (Halker-Király Team)
3.Guljas Róbert (Combat „D” Szeged)



 Támogatók. Baromfiudvar 2002. Kft. Fincsi Pékség Nádudvar, 4 fight, Kabai Autógáz Kft.

Gregor László

Küzdősportban támogatónk a profight.hu