Holnap Full Contact Karate Magyar Bajnokság
2014. február 28. 16:54

Holnap Full Contact Karate Magyar Bajnokság
MAGYAR KARATE SZAKSZÖVETSÉG FULLCONTACT KARATE MAGYAR BAJNOKSÁGA2014. MÁRCIUS 01. SZOLNOK, TISZALIGETI SPORTCSARNOK.
Rendezvény időpontja: 2014. március 1. (szombat) 9:00-18:00

Rendezvény helyszíne: Szolnok, Tiszaligeti Városi Sportcsarnok

Cím: 5000 Szolnok, Tiszaligeti sétány

A verseny rendezője:

Fuji-San Karmazin Dojo (Cím: 5000 Szolnok, Városmajor u. 23.)

Shihan Karmazin György (mobil: 06-30/545-1300, office@shinkyokushin.hu)

Versenyigazgató: Sensei Agócs Tibor (mobil: 06-70/633-1007, agocs.tibor@mailbox.hu )

A verseny résztvevői:

A Magyar Karate Szakszövetség által nyilvántartott egyesületek 2014-ben regisztrált felnőtt

versenyzői.

Versenyszámok:

Egyéni Full Contact (Kyokushin) Karate Kumite Felnőtt Férfi-Női

Egyéni Full Contact (Kyokushin) Karate Kata Felnőtt Férfi-Női

Korcsoport: Felnőtt férfi és nő: 1995-ben és azelőtt születettek.

Súlycsoportok egyéni Full Contact (Kyokushin) Karate Kumite kategóriában:

Férfi: -70 kg, -80 kg, -90 kg, +90 kg.

Női: -55 kg, -65 kg, +65 kg.

Minimum övfokozat felnőtt férfi és női kategóriákban: 4. kyu.

A verseny főbírái:

Shihan Horváth János 6. dan

Sensei Dr. Bogdán Olivér 4. dan

A versenybíróság elnöke: Shihan Borza József 6. dan

Díszvendégek:

Shihan Mészáros Attila, WKO alelnök, 5 danos mester

Szalay Ferenc, országgyűlési képviselő, Szolnok Megyei Jogú Város polgármestere

Dr. Bene Ildikó, országgyűlési képviselő, Hetényi Géza Kórház főigazgatója

Kalmár Árpád, Magyar Karate Szakszövetség főtitkára

További vendégek, különdíjat felajánlók:

Lamos Imre dandártábornok, MH 86. Szolnok Helikopter Bázis

Molnár Zsolt ezredes, MH Ludovika Zászlóalj Parancsnokság

Dr. Lippai László ezredes, MH 25/88 Könnyűvegyes Zászlóalj

Dr. Boldizsár Gábor ezredes, Nemzeti Közszolgálati Egyetem HHK dékánja

Cseklán István parancsnok helyettes, MH 34. Bercsényi László Különleges Műveleti
Zászlóalj

Magyar Bajnokság részletei, programja

Főtámogatók:

Szécsi Gabriella, BI-KA Logisztika Kft. ügyvezetője

Kiss Tamás, McHale Hungária Kft. ügyvezetője

Szurmai Zsolt, Ecool Kft ügyvezetője

Kalmár Árpád, Magyar Karate Szakszövetség főtitkára

A verseny célja:

a FULL CONTACT karate népszerűsítése,

a FULL CONTACT karate klubok és stílusszervezetek közötti barátság elmélyítése, az

integráció előremozdítása,

magyar bajnoki címek eldöntése,

válogatás a nemzetközi versenyekre (Shinkyokushin EB, Oyama Memorial),

minősítési pontok szerzése

Program:

09.00-11.00 Kata verseny végig döntők is (formagyakorlatok)

11.00-13.30 Full Contact (Kyokushin) kumite selejtező kör

13:30-14:00 Ebédszünet

14.00-14:30 Ünnepélyes megnyitó (bevonulás, himnusz, köszöntőbeszédek, eskütétel, kivonulás)

14:30-15:30 Full Contact (Kyokushin) kumite negyeddöntők, női elődöntők

15.30-16:00 Törés

16:00-16:30 Jótékonyság a Full Contact közösség nevében: pénzadományok ünnepélyes

16:30-18:00 Full Contact (Kyokushin kumite) elődöntők, döntők

18.00-18:30 Eredményhirdetés

18:30-19:00 Versenyzárás, pohárköszöntő a VIP vendégekkel és a dobogós helyezettekkel

átadása a VIP teremben

Ünnepélyes megnyitó forgatókönyve:

1.) Dobszó - Brezovai Sándor, Molnár Róbert speaker megköszöni

2.) Versenyzők súlycsoportonként és övfokozatonként felsorakoznak a folyóson és zenére

bevonulnak a kiemelt küzdőtérre

3.) Himnusz - Lőrincz Judit operaénekes (zene nélkül), virágátadás

4.) Versenyzők leültetése, Molnár Róbert köszönti a támogatókat és a jelenlévőket, majd felkéri

a polgármestert a köszöntő beszéd megtartására

5.) Szalay Ferenc polgármester köszöntője

6.) Versenyzők felállnak, Balogh Zsolt versenyző eskübeszéde

7.) Zenére kivonulás

8.) Kata győztesek (női és férfi) bemutató katája

Jótékonysági Díjátadás részletei:

Töréseket követően kerül sor kb. 16 órától a jótékonysági díjátadásra.

- Nevezési díjak (100.000 Ft) felajánlása az összes hazai Full Contact stílusszervezet nevében

az Immánuel Otthon számára.

A jelképes csekket átadja Karmazin György, átveszi Győri Zsófia intézményvezető.


Magyar Bajnokság díjátadási programja:

- A Magyar Bajnokság belépődíjaiból származó teljes bevételt szimbolizáló csekket a szervező Karmazin Dojo Fuji San Kyokushin Karate Klub nevében Karmazin György adja át Maroska Anikónak a Hetényi Géza Kórházért Alapítvány kuratóriumi elnökének.

- Mező Lili, a Magyar Kyokushin Karate serdülő korosztályának kiemelkedő tehetsége képviseli hazánkat augusztusban a Japánban megrendezésre kerülő Dream Cup Bajnokságon.

Kiutazását a BI-KA Logisztika Kft támogatja a repülőjegy költségének átvállalásával. Mező
Lilinek Karmazin György, a cég tulajdonosa adja át a felajánlást.


Eredményhirdetés:

női kategóriában: 1-3. helyezett

férfi kategóriában: 1-3. helyezett

- Különdíjak átadása:

legjobb harcos: női és férfi

legtechnikásabb versenyző: női és férfi

Molnár Péter a Csepel Kerékpár Kft. ügyvezetője 4 db kerékpárt ajánlott fel a

legtechnikásabb és legharcosabb versenyzőknek

Molnár Zsolt ezredes külön kupákat ajánlott fel a legtechnikásabb és legharcosabb

férfi versenyzőknek, ezeket ő szeretné átadni

legjobb törő

Mészáros Attila különdíja


NEVEZETT VERSENYZŐK:
Az MKSZ Full Contact Magyar bajnokság KUMITE versenyzők:
1 JÁRFÁS KRISTÓF BHMSE 1.kyu
2 Keller Tamás Csepeli SE 2.dan
3 Mármarosi Dániel Siófok KSE 1.dan
4 Szakács Péter Griff SE 2.kyu
5 Gál Csaba POWER SE. 1.dan
6 Rapi Balázs H. I. K. O 2.dan
7 Kelemen Máté Hszoboszló 1.kyu
8 Spéder István Kamikaze S 2.dan
9 Kovács Mihály Kyo.Hungária SE 4.kyu
10 Berczédi Dénes OKKH 1.dan
11 Rózsa Gábor Fight-team 1.dan
12 Megyeri Marcell Fitt SE 4.kyu
13 Pető Krisztián VMKKK 2.dan
14 Beszteri Attila Yakuzák Se 2.kyu
15 Ujvári Bálint Nagyatád 2.kyu
16 ifj. Zsiga Zsolt O.K.K.SZ.K.Egyesület 2.dan
17 Kreutzer Ádám Shin SE 2.dan
18 Tóth Géza O.K.K.SZ.K.Egyesület 4.kyu
19 Váczi Zoltán BHMSE 3.dan
20 Szögi Dániel Shintai SE 1.dan
21 Milus Péter BHMSE 2.kyu
22 Garab Gergő Castrum 2.kyu
23 Oláh Gergő Kyo.Hungária SE 1.kyu
24 Kovács Balázs BHMSE 3.dan
25 Bálint Armand VMKKK 4.kyu
26 Búzás Gábor VMKKK 2.dan
27 Popovics Tamás VMKKK 4.kyu
28 Murányi Nándor Encs KKE 1.kyu
29 Mattiassich Norbert Kamikaze S 1.kyu
30 Lizák RIchárd Siófo KSE 1.dan
31 Takács Roland Pagoda SE 2.dan
32 Balogh Zsolt VMKKK 2.dan
33 Szudi Ferenc Szolnok 2.kyu
34 Pethő Gergő Fight-team 1.kyu
35 Lantos Lehel H. I. K. O 2.dan
36 Tóth Tamás BHMSE 1.kyu
37 Bertalan Dávid BRSE Keikan Dojo 1.dan
38 Ujlaky Csaba BUSHIDO se 2.dan
39 Kis Tibor SZBSE 1.dan
40 Sinkó Attila Griff SE 1.kyu
42 Lukács Márton SZBSE 4.kyu
43 Duschák Tamás VMKKK 2.kyu
44 Tóth Attila Seiken STKE 1.dan
45 Gigacz Ádám O.K.K.SZ.K.Egyesület 4.kyu
46 Bachaman Tamás Tora Dojo 4.kyu
47 Bagi Alexandra H. I. K. O 2.dan
48 Szabó Zsófia Yakuzák Se 1.kyu
49 Leiter Anett BHMSE 1.dan
50 Herczeg Lilla Yakuzák Se 2.dan
51 Müller Anita VMKKK 1.kyu
52 Rozsályi Boglárka BUSHIDO se 1.kyu
53 Halász Petra Kamikaze S 2.kyu
54 Tóth Alexandra Siófo KSE 2.kyu
55 Sári Enikő Shogun 4.kyu
56 Körmöndi Lídia VMKKK 1.dan
57 Szepesi Csenge Kamikaze S 1.dan
58 Szabó Anikó VMKKK 2.dan
59 Sánta Vanda KSE. 4.kyu
60 Faragó Henrietta VMKKK 2.kyu
KATA versenyzők:
1 Borbély Csaba POWER SE. 3.dan
2 Szabó István POWER SE. 4.dan
3 Nagy Krisztián Seiken STKE 1.dan
4 Suskó András SKK SE 2.dan
5 Lakatos Gyula Encs KKE 2.dan
6 Pintér József Encs KKE 2.dan
7 Rozgonyi Zsolt Encs KKE 3.dan
8 Megyeri Marcell Fitt SE 4.kyu
9 Takács Bence HZSE 1.kyu
10 Kovács Balázs BHMSE 3.dan
11 Szokol András Erzsébetváros 1.dan
12 Csintalan Ádám Tekeres SK 1.dan
13 Nagy Gábor Tora Dojo 2.dan
14 Márki Dávid Banzai KKK 1.dan
15 Kiss Norbert Seiken STKE 1.dan
16 Kivés Zoltán Seiken STKE 2.dan
17 Nagy Roland ARSC 2.dan
18 Varga Róbert Kalocsai SE 1.dan
19 Molnár Csaba Seiken STKE 1.dan
20 Domszky Tamás HZSE 1.dan
21 Rétfalvi Attila KKDOSC 1.kyu
22 Tóth Attila Tekeres SK 5.dan
23 Horváth Erika Seiken STKE 1.kyu
24 Mármarosi Henrietta Siófo KSE 2.dan
25 Magyari Sára VMKKK 2.kyu
26 Szepesi Kriszta Seiken STKE 3.kyu
27 Magyari Dóra VMKKK 1.kyu
28 Gyarmati Ildikó KSE. 1.kyu
29 Csetneki Anna Tekeres SK 1.kyu
30 Rozsályi Boglárka BUSHIDO se 1.kyu
31 Kovács Mónika ARSC 2.dan
32 Fucsku Polla HZSE 1.kyu
33 Joósz Andrea Délegyházi Karate SE 2.kyu
34 Bánszki Eszter Tekeres SK 1.kyu

 

 

 

Kalmár Árpád