Folytatódik a Fight Night Hungary
Esemény időpontja: 2013. October 12. 00:00

Október 12.-én folytatódik a nagysikerű Fight Night Hungary IFMA szabályrendszerű Muaythai versenysorozat melynek idei első fordulója Salgótarjánban kerül lebonyolításra.

Fight Night Hungary Amatőr Liga
IFMA szabályrendszerű amatőr versenysorozat 2013/14

Magyar Kickbox Szövetség Muaythai Szakág

A versenysorozat célja:

- több fordulón keresztül keret kiválasztása, akik Magyarországot képviselik a 2014. évi IFMA nemzetközi versenyeken. A versenysorozat győzetesei jogot szereznek a 2014. évben magyar válogatottként a nemzetközi IFMA versenyeken való részvételre.

- a versenysorozat keretein belül lehetőség van kezdő versenyzők és a fiatalabb korosztályok számára is tapasztalatot szerezni, a B kategóriában, illetve a különféle ifjúsági korosztályokban.

- a thaibox sportág, és ezen keresztül a sportszerű, egészséges életmód népszerűsitése

A versenysorozat jellege

A verseny nyilt, MKSz tagok és a szövetséghez nem tartozó egyesületek egyaránt részt vehetnek rajta.

A versenysorozat lebonyolitása

A résztvevők fordulónként egy mérkőzést vivnak, a döntő kivételével. Az egyes fordulókban szerzett pontokkal súlycsoportonként 4 ember kerül a döntőbe, ahol egyenes kieséses rendszerben dől el az első helyezés. Négynél több résztvevő csak pontegyenlőség esetén kerülhet be, ekkor a sorsolásban a legtöbb ponttal rendelkező versenyző a kiemelt.
A döntőben a legtöbb pontot szerzett versenyzők mellett a 2013 évi EB érmes helyezettjei is jogosultak részt venni, a sorsolásban szintén kiemelt helyre jogosultan.

A döntőbe nyert mérkőzés nélkül nem hivható be versenyző. A döntőbeli indulás feltétele továbbá a részvétel minimum két fordulón.

A selejtező fordulókban páratlan számú jelentkező esetén a rendező SE versenyzői élveznek elsőbbséget.

Pontrendszer:
Pontozásos győzelem 15 pont,
KO, RSC és feladás győzelem 20 pont,
vereség 5 pont,
leléptetés esetén 0 pont

*az egy fordulóban több meccset vivó verenyzőknek a jobb eredménye kerül beszámitásra