Túl a sorsoláson a magyar csapat
2013. szeptember 17. 20:36

Túl a sorsoláson a magyar csapat
A lengyelországi Krynicza-Zdrojban, a WAKO Junior és Kadet Kick-box Európa-bajnokságán vasárnap sikeresen lemérlegelt a népes magyar válogatott, majd hétfő este elkészült a sorsolás is.
Profight: Kick-box nadrágok kiváló áron!

Bár még a részletes programot a szervezők nem ismertették, az várható, hogy a legtöbb, a nyolc közé jutásért küzdőtérre lépő magyar válogatott versenyző kedden megmérkőzik első ellenfelével. A tét óriási, és javításra nincs lehetőség, hiszen minden súlycsoportban egyenes kieséses rendszerben küzdenek majd. Várhatóan a 8 közé jutásért a következő mérkőzéseket rendezik meg, ízelítő a kínálatból:

Pont-fighting szabályrendszer:
Kadet 1
32 kg.
Bozok Szabolcs - Maes Senne (Belgium)
Bálint Martin - Nathan Tait (Írország)
37 kg.
Flack Márk - Svetoslav Kovacki (Bulgária)
Viczián Roland - Luchezar Hadjigenov (Bulgária)

42 kg.
Hrabovszki Donát - Dmytro Pavlenko (Ukrajna)
Nagy Zalán - Alexander Baumann (Ausztria)

47 kg.
Czár Tibor - Svilen Penkovski (Bulgária)
Sziffer Márton - Adrian Bajtel (Lengyelország)

+47 kg.
Óré Márk - Adam Cieslinsky (Írország)
Bendadics Dominik - Patrik Sulek (Szlovénia)

47 kg.
Simonics Elisabeth - Selina Tschesal (Ausztria)

Kadet 2
42 kg.
Krucsai Gergő - Carmelo Dali (Olaszország)

47 kg.
Csák Bence - Krystian Zuk (Lengyelország)
Szentpéteri Bence - Oskar Zawislak (Lengyelország)

52 kg.
Sallay Gábor - Szergej Pletenev (Oroszország)
Korpádi Tamás - Niklas Bogner (Ausztria)

57 kg.
Kulcsár Márió - Karol Dudek (Lengyelország)
Spáth Levente - Mikolaj Pietrzyk (Lengyelország)

63 kg.
Szász Kristóf - Daniil Efimov (Oroszország)
Bálint Zoltán - Rustam krizjiev (Oroszország)

50 kg.
Rákóczi Réka - Elisa Hofmann (Németország)
55 kg.
Berki Jázmin - Poppe Joyce (Belgium)

Junior
57 kg.
Hídvégi Nándor - Thomas Fletcher (Nagy-Britannia)
Kis Roland - Thomas Evans (Nagy-Britannia)

63 kg.
Laurincz Zoltán - Rok Gregoric (Szlovénia)

69 kg.
Rohonczi Jenő - Francesco Bucaro (Olaszország)
Mészáros Dominik - Onur Gumus (Törökország)

79 kg.
Erdei Brúnó - Simjon Tomljenovi (Horvátország)

55 kg.
Gremen Petra - Dilara Arslan (Németország)

60 kg.
Pribék Andrea - Sandra Szczesniak (Lengyelország)

65 kg.
Kovács Adrienn - Megan Evans (Nagy-Britannia)

LIGHT-contact

Kadet 2

42 kg.
Szász Krisztofer - Lucjan Wisniewski (Lengyelország)

47 kg.
Fésű Lajos - Manolis Pissarisz (Görögország)
Bolfán Ádám - Ondrej Franek (Szlovákia)

52 kg.
A 16 közé: Vigmond Richárd - Robert Vojakovic (Horvátország)
Engelbrecht Ádám - Mihael Javorovic (Horvátország)

57 kg.
Ilias Achmed - bemérkőznek hozzá
Vetor András - bemérkőznek hozzá

63 kg.
Hegyesi Dániel - Georgiosz Szakulisz (Görögország)

69 kg.
Szabó Z. Dominik - Anton Kasnyitckij (Lengyelország)

+69 kg.
Balatoni Dávid - Ivan Volodin (Oroszország)
Gács Kristóf - Jarrod Nelson (Nagy-Britannia)


50 kg.
Rákóczi Réka - Valerija Voropajeva (Oroszország)

55 kg.
Farkas Julianna - Karolina Nowak (Lengyelország)
Juniorok:
57 kg.
A 16 közé: Vetor Attila - Tankguy Gravelat (Franciaország)

63 kg.
A 16 közé: Varga Martin - Karl Foliot (Franciaország)

69 kg.
Bárdosi Sándor - Christian Mc Neish
Jánosi Máté - Elvedin Dulic (Bosznia-Hercegovina)

55 kg.
Gremen Petra - Hulya Tasci (Törökország)
Makó Evelyn - Sandra Szlováková (Szlovákia)

60 kg.
Schreirich Réka - Nikole Marangoni (Olaszország)
Olajos Enikő - Aine Leonard (Írország)

 


Kick-light
Kadet 2

47 kg.
Fésű Lajos - Francesco Fazio (Olaszország)
László Barnabás - Ondrej Franek (Szlovákia)

52 kg.
Hammer Martin - Tiago Santos (Portugália)
Vigmond Richárd - Magommed Abdurakhmanov (Oroszország)

57 kg.
Mészáros Attila - Svetozar Scur (Szlovákia)
Ilias Achmed - Ilan Durand (Franciaország)

Junior
63 kg.
Varga Martin - Nouha Sissoko (Franciaország)

69 kg.
Bárdosi Sándor - Ziga Pecnik (Szklovénia)


- A csapatban a hangulat vidám, bár egyre jobban érződik az izgalom, a verseny drukk. Remélhetőleg ez a vidámság megmarad az első napi küzdelmek után is!

 

 

Gregor László