Taekwon-do diákolimpiát rendeztek Medgyesegyházán
2012. április 26. 21:20

Taekwon-do diákolimpiát rendeztek Medgyesegyházán
A Békés megyei Medgyesegyháza, a Rusz István vezette Spárta Taekwondo Klub adott otthont a Magyar ITF Taekwon-do Szövetség 2012 évi Diákolimpiájának.
A jó hangulatú és színvonalas verseny jól öregbítette az ITF taekwon-do hírnevét. Kár, hogy néhány klub távol maradt, illetve csak minimális létszámmal képviseltette magát, hiszen a rendezők mindent megtettek a színvonalas lebonyolításért és szép díjakkal ismerték el a dobogósok teljesítményét.

ITF Taekwondo csapat
ITF Taekwondo Hungary


Versenyeredmények

Formagyakorlat /Tull/ kategóriában


I.

Gyermek lány ,,C " csoport:

1. helyezett: Váloczi Anna / Hatvani Predator TKD Team/
2. helyezett: Sárdi Rebeka / Club Dynamic, Szeged/
3. helyezett: Németh Nóra / Hódmezővásárhelyi TKD SE/
3. helyezett: Pallag Csenge / Hatvani Predator TKD Team/


Gyermek lány ,, B „ csoport:

1. helyezett: Mezei Nikoletta / Barátság SE, Battonya/
2. helyezett: -
3. helyezett: -
4. helyezett: -


II.

Gyermek fiú ,,C" csoport:

1. helyezett: Preszter Ákos / Várpalota TKD SE/
2. helyezett: Opálka István / Várpalota TKD SE/
3. helyezett: Zömbik Dániel / Buday TKD SE, Budapest/
3. helyezett: Pataki Ádám / Hatvani Predator TKD Team/

Gyermek fiú ,,B" csoport:

1. helyezett: Tóth Szabolcs / Hódmezővásárhelyi TKD SE/
2. helyezett: Tóth Marcell / Hatvani Predator TKD Team /
3. helyezett: -
3. helyezett: -

 

III.

Serdülő lány ,,C " csoport:

1. helyezett: Kukla Kinga / Barátság SE, Battonya/
2. helyezett: Demeter Evelin / Makó TKD SE/
3. helyezett: Süli Tamara / Korvin TKD SE, Magyarbánhegyes/
3. helyezett: Bella Szolanzs/ Black Dragon TKD SE, Tiszafüred/


Serdülő lány ,,B " csoport:

1. helyezett: Boda Tímea / Club Dynamic, Szeged/
2. helyezett: Miklós Alexandra / Club Dynamic, Szeged /
3. helyezett: Tamás Boglárka / Korvin TKD SE, Magyarbánhegyes/
3. helyezett: Balikó Stella/ Lakótelepi TKD Szakosztály, Békéscsaba/


IV.

Serdülő fiú ,,C " csoport:

1. helyezett: Nedreu Péter /Spárta TKD Team/
2. helyezett: Janesz Patrik /Platán TKD SE, Mezőhegyes/
3. helyezett: Buru Ádám / Hatvani Predator TKD Team/
3. helyezett: Juhász Ábel /Barátság SE, Battonya/

Serdülő fiú ,,B " csoport:

1. helyezett: Bálint Gergely / Club Dinamyc , Szeged/
2. helyezett: Acél Mátyás / Hódmezővásárhelyi TKD SE/
3. helyezett: Krajcsó Csanád / Lakótelepi TKD Szakosztály, Békéscsaba/
3. helyezett: Igricz János / Dragon TKD Szakosztály, Kétegyháza/

V.

Ifjúsági lány ,,A " csoport:

1. helyezett: Molnár Barbara / Buday TKD SE, Budapest/
2. helyezett: Oravecz Diána/ Korvin TKD SE, Magyarbánhegyes/
3. helyezett: -
3. helyezett: -

Ifjúsági lány ,,B " csoport:

1. helyezett: Bernáth Petra / Buday TKD SE, Budapest/
2. helyezett: Krajcsó Csenge / Lakótelepi TKD Szakosztály, Békéscsaba/
3. helyezett: Dancsik Petra / Spárta TKD Team/
3. helyezett: Hustiák Regina / Makó TKD SE/
Ifjúsági lány ,,C " csoport:

1. helyezett: Kovács Vivien / Lakótelepi TKD Szakosztály, Békéscsaba/
2. helyezett: Maglóczki Kira / Lakótelepi TKD Szakosztály, Békéscsaba/
3. helyezett: Faragó Adrienn / Spárta TKD Team/
3. helyezett: Nagy Laura/ Contact SE, Gödöllő/


VI.

Ifjúsági fiú ,,A „ csoport:

1. helyezett: Demeter Szatmári Attila / Hatvani Predator TKD Team/
2. helyezett: Lőkös Zoltán / Hódmezővásárhelyi TKD SE./
3. helyezett: Nagy Adrián / Tigers TKD, Budapest/
3. helyezett: Jászberényi Balázs / Lakótelepi TKD Szakosztály, Békéscsaba/


Ifjúsági fiú ,,B" csoport:

1. helyezett: Fodor Benjamin / Club Dynamic, Szeged/
2. helyezett: Bálint Balázs / Club Dynamic, Szeged/
3. helyezett: Faragó Ádám/ Dragon TKD Szakosztály, Kétegyháza/
3. helyezett: Péter Norbert/ Contact TKD SE, Gödöllő/


Ifjúsági fiú ,,C " csoport:

1. helyezett: Niedermayer Bence / Barátság SE, Battonya/
2. helyezett: Antal Zoltán / Hatvani Predator TKD Team/
3. helyezett: Akai Zoltán / Buday TKD SE, Budapest/
3. helyezett: Kálmán Zsombor / Buday TKD SE, Budapest/


VII.

Felnőtt nő ,,A „ csoport:

1. helyezett: Könczöl Alexandra / Contact SE, Gödöllő/
2. helyezett: Czinege Dóra/ Black Dragon , Tiszafüred/
3. helyezett: -
3. helyezett: -

Felnőtt nő ,,B" csoport:

1. helyezett: Szabó Éva / Várpalotai TKD SE/
2. helyezett: Almási Éva / Korvin TKD SE, Magyarbánhegyes/
3. helyezett: -
3. helyezett: -
VIII.

Felnőtt férfi ,,A " csoport:

1. helyezett: Murinai Dániel / Sasok SE, Budapest/
2. helyezett: Kari Szabolcs / TÉT TKD SE, Orosháza/
3. helyezett: Leiti Edmond / Tigers TKD SE, Budapest/
3. helyezett: Török János / Lakótelepi TKD Szakosztály, Békéscsaba/


Felnőtt férfi ,,B" csoport:

1. helyezett: Varga Tamás / Club Dynamic, Szeged/
2. helyezett: Hajdú Gergely / Platán TKD SE, Mezőhegyes/
3. helyezett: -
3. helyezett: -


Felnőtt férfi ,, C „ csoport:

1. helyezett: Orestyák Gergely / Spárta TKD Team/
2. helyezett: Kucsera Róbert / Spárta TKD Team/
3. helyezett: -
3. helyezett: -

 

Versenyeredmények


Küzdelem /Sparring/ kategóriában


I.

Gyermek lány -25 kg:

1. helyezett: Váloczi Anna / Hatvani Predator TKD Team/
2. helyezett: -
3. helyezett: -
3. helyezett: -

Gyermek lány -35 kg:

1 helyezett: Mezei Nikoletta / Barátság SE, Battonya/
2 helyezett: Pallag Csenge / Hatvani Predator TKD Team/
3 helyezett: Sárdi Rebeka / Club Dynamic, Szeged/
3 helyezett: -

II.

Gyermek fiú -25 kg:

1. helyezett: Török Marcell / Hódmezővásárhelyi TKD SE/
2. helyezett: Váloczi Gergő / Hatvani Predator TKD Team/
3. helyezett: -
3. helyezett: -

Gyermek fiú -30 kg:

1. helyezett: Preszter Ákos / Várpalota TKD SE/
2. helyezett: Tunyogi Dániel / Hódmezővásárhelyi TKD SE/
3. helyezett: Opálka István / Várpalota TKD SE/
3. helyezett: -

Gyermek fiú -35 kg:

1. helyezett: Tóth Szabolcs / Hatvani Predator TKD Team/
2. helyezett: Veszelovszki Péter / Hódmezővásárhelyi TKD SE/
3. helyezett: Almási Levente / Spárta TKD Team/
3. helyezett: Veszelovszki Richárd / Hódmezővásárhelyi TKD SE/

Gyermek fiú -45 kg:

1. helyezett: Bombolya Martin / Platán TKD SE, Mezőhegyes/
2. helyezett: -
3. helyezett: -
3. helyezett: -


III.

Serdülő lány -35 kg:

1. helyezett: Liszkai Viktória / Dragon TKD Szakosztály, Kétegyháza/
2. helyezett: Demeter Evelin / Makó TKD SE/
3. helyezett: Kis Krisztina / TÉT TKD SE, Orosháza /
3. helyezett: -

Serdülő lány -45 kg:

1. helyezett: Demeter Szatmári Beáta / Hatvani Predator TKD Team/
2. helyezett: Mácsár Dorina / Szarvas TKD SE/
3. helyezett: Bella Szolanzs /Black Dragon TKD SE, Tiszfüred /
3. helyezett: Boda Tímea / Club Dynamic SE, Szeged/

 

Serdülő lány -50 kg:

1. helyezett: Balikó Stella /Lakótelepi TKD Szakosztály, Békéscsaba/
2. helyezett: Miklós Alexandra / Club Dynamic SE, Szeged/
3. helyezett: -
3. helyezett: -

Serdülő lány +50 kg:

1. helyezett: Kollárovszky Viktória / Viharsarok Budo SE, Békéscsaba/
2. helyezett: Süli Tamara / Korvin TKD SE, Magyarbánhegyes/
3. helyezett: Balogh Daniella / Dragon TKD Szakosztály, Kétegyháza/
3. helyezett: Virág Kitti /Hatvani Predator TKD Team/

 

IV.

Serdülő fiú -30 kg:

1. helyezett: Nedreu Péter / Spárta TKD Team/
2. helyezett: Tóth Szilárd / Hatvani Predator TKD Team/
3. helyezett: Hevesi András / Spárta TKD Team/
3. helyezett: -

Serdülő fiú -35 kg:

1. helyezett: Aczél Mátyás / Hódmezővásárhelyi TKD SE/
2. helyezett: Bella Richárd /Black Dragon TKD SE, Tiszfüred /
3. helyezett: Pap Patrik /Hódmezővásárhelyi TKD SE/
3. helyezett: Dratsay Dénes / Hódmezővásárhelyi TKD SE/


Serdülő fiú -40 kg:

1. helyezett: Igricz János / Dragon TKD Szakosztály, Kétegyháza/
2. helyezett: Németh Martin / Barátság SE, Battonya/
3. helyezett: Pápai Patrik / Spárta TKD Team/
3. helyezett: Karsai Ervin / Spárta TKD Team/

Serdülő fiú -45 kg:

1. helyezett: Krajcsó Csanád /Lakótelepi TKD Szakosztály, Békéscsaba/
2. helyezett: Kurunczi Gábor / Barátság SE, Battonya/
3. helyezett: Albrecht Gábor / Spárta TKD Team/
3. helyezett: Homonnai Balázs /Hatvani Predator TKD Team/

 


Serdülő fiú -50 kg:

1. helyezett: Bálint Gergely /Club Dynamic SE, Szeged/
2. helyezett: Kakuszi Zoltán / Dragon TKD Szakosztály, Kétegyháza/
3. helyezett: Lőrincz Balázs / Spárta TKD Team/
3. helyezett: Holecz István / Spárta TKD Team/

Serdülő fiú +50 kg:

1. helyezett: Takács Péter /Lakótelepi TKD Szakosztály, Békéscsaba/
2. helyezett: Amer Kerim / Buday TKD SE, Budapest/
3. helyezett: Kuka Norbert / Platán TKD SE, Mezőhegyes/
3. helyezett: Tóth Márton / Hatvani Predator TKD Team/


V.

Ifjúsági lány -50 kg:

1. helyezett: Molnár Barbara / Buday TKD SE, Budapest/
2. helyezett: Hustiák Regina / Makó TKD SE/
3. helyezett: Krajcsó Csenge / Lakótelepi TKD Szakosztály, Békéscsaba/
3. helyezett: -

Ifjúsági lány -55 kg:

1. helyezett: Maglóczki Kira / Lakótelepi TKD Szakosztály, Békéscsaba/
2. helyezett: Szilassi-Horváth Réka /Makó TKD SE /
3. helyezett: Nagy Laura /Contact TKD SE, Gödöllő/
3. helyezett: -

Ifjúsági lány -60 kg:

1. helyezett: Oravecz Diána /Korvin TKD SE, Magyarbánhegyes/
2. helyezett: Bernáth Petra / Buday TKD SE, Budapest/
3. helyezett: -
3. helyezett: -

Ifjúsági lány -65 kg:

1. helyezett: Faragó Adrienn /Spárta TKD Team/
2. helyezett: Kovács Vivien / Lakótelepi TKD Szakosztály, Békéscsaba/
3. helyezett: -
3. helyezett: -

 


VI.

Ifjúsági fiú -55 kg:

1. helyezett: Dudaszeg Márk / Spárta TKD Team/
2. helyezett: Rálik Balázs / Spárta TKD Team/
3. helyezett: Piss János / Lakótelepi TKD Szakosztály, Békéscsaba/
3. helyezett: Fodor Benjamin / Club Dynamic SE, Szeged/

Ifjúsági fiú -60 kg:

1. helyezett: Verbai Zsolt / Spárta TKD Team/
2. helyezett: Béres Ákos /Lakótelepi TKD Szakosztály, Békéscsaba/
3. helyezett: Lőkös Zoltán / Hódmezővásárhelyi TKD SE/
3. helyezett: Horváth Gergő / Tigers TKD SE, Budapest/

Ifjúsági fiú -65 kg:

1. helyezett: Demeter Szatmári Attila / Hatvani Predator TKD Team/
2. helyezett: Faragó Ádám / Dragon TKD Szakosztály, Kétegyháza/
3. helyezett: Lehőcz Róbert/ Tápéi Csillagok TKD SE, Tápé/
3. helyezett: -

Ifjúsági fiú -70 kg:

1. helyezett: Kun Zoltán / Lakótelepi TKD Szakosztály, Békéscsaba/
2. helyezett: Vincze Gergő / Tápéi Csillagok TKD SE, Tápé/
3. helyezett: Péter Norbert / Contact TKD SE, Gödöllő/
3. helyezett: Bozsák Bence / Hódmezővásárhelyi TKD SE/

Ifjúsági fiú +70 kg:

1. helyezett: Jászberényi Balázs / Lakótelepi TKD Szakosztály, Békéscsaba/
2. helyezett: Hajdú Levente / Tápéi Csillagok TKD SE, Tápé/
3. helyezett: Grósz Mihály / Spárta TKD Team/
3. helyezett: Brenucz László / Barátság TKD SE, Battonya/


VII.

Felnőtt nő -55 kg:

1. helyezett: Czinege Dóra / Black Dragon TKD SE, Tiszafüred/
2. helyezett: Könczöl Alexandra / Contact TKD SE, Gödöllő/
3. helyezett: -
3. helyezett: -


Felnőtt nő +65 kg:

1. helyezett: Almási Éva / Korvin TKD SE, Magyarbánhegyes/
2. helyezett: -
3. helyezett: -
3. helyezett: -


VIII.

Felnőtt férfi -64 kg:

1. helyezett: Leiti Edmond / Tigers TKD SE, Budapest/
2. helyezett: Kozák Richárd / Spárta TKD Team/
3. helyezett: -
3. helyezett: -

Felnőtt férfi -70 kg:

1. helyezett: Szabó Miklós / Várpalota TKD SE/
2. helyezett: Varga Tamás /Club Dynamic TKD SE, Szeged/
3. helyezett: -
3. helyezett: -

Felnőtt férfi -82 kg:

1. helyezett: Kari Szabolcs /TÉT TKD SE, Orosháza/
2. helyezett: Kucsera Róbert / Spárta TKD Team/
3. helyezett: -
3. helyezett: -

Felnőtt férfi +82 kg:

1. helyezett: Török János / Lakótelepi TKD Szakosztály, Békéscsaba/
2. helyezett: Orestyák Gergely / Spárta TKD Team/
3. helyezett: -
3. helyezett: -