Tóth, Jakab és Vörös is nyert a hétvégén
2005. October 18. 15:38

Tóth, Jakab és Vörös is nyert a hétvégén
Vasárnap valamennyi hazai címmérkőző sikeresen vette az eléjük "gördülő" akadályt, hiszen míg Jakab Szilárd és Vörös Roland kiütéssel lett profi címtulajdonos, addig a "Kölyök" élete legkeményebb csatáján jutott túl győztesen.
Vörös Roland Magyar Bajnoki összecsapása mindjárt az első menetben véget ért, hiszen kishazánkban nem igen akadna párja Roland tudásának. A Re-Gym versenyzője magabiztosan győzte le az Union Team harcosát, Barna Alex-et.

Az Európa-bajnoki övért Jakab Szilárd mérkőzhetett ezúttal, aki egy rendkívül jól sikerült felkészülésen van túl és már a 2.menetben padlóra küldte ellenfelét, akit végül a 3. menetben végleg beküldött az öltözőjébe zuhanyozni.

Azt est főmérkőzésén Tóth István a "kölyök" csaphatott össze Világbajnoki övért, amely küzdelem igen komoly feadatnak tűnt a nyíregyházi fiúnak és nem igazán találta a megfelelő harcmodort a hosszú és vékon végtagokkal rendelkező Adil ellen. Az öt menet alatt hol az egyik, hol a másik harcos nyerte a meneteket és végül 1 piros, 1 kék és 1 döntetlen pontozói ítélet után hosszabbítást jelölt meg a WPKA Supervisora, Mr. George Thoktaridis, a szervezet elnöke. A plusz 1 menetben a "Kölyök" végre kezdett magára találni és kétséget nem hagyva továbbra is a pontozókba, egyhangúlag nyerte meg a világbajnoki összecsapást.