Bisping minden áron és minél hamarabb akar revánsot venni Dan Henderson-on.
Michael Bisping nyilatkozott egy manchesteri napilapnak, eszerint a lehető leghamarabb szeretne újra farkasszemet nézni a ketrecben
Dan Henderson-al.
„Először jól hátsón rúgok valakit a hazai közönség előtt itthon, Manchesterben, de aztán a lehető leghamarabb újra bunyózni akarok, majd amint lehet jöhet a visszavágó Henderson-al. Nem voltam a legjobb formámban Vegasban, de újra meg akarok küzdeni vele. Igazán a csúcsformámban szeretnék küzdeni itthon, és onnan már egyenesen vezet az út tovább."
Bisping brutális de szerencséjére maradandó sérülés nélkül járó kiütéssel veszített az UFC 100-on Henderson ellenében, ami után rutineljárásként két hónapos orvosi felfüggesztést kapott.
A legközelebb a Manchesterben megrendezésre kerülő UFC 105 gálán lép ketrecbe, de azt még nem tudni ki ellen.
A Bisping eddigi két vereségéből a Henderson elleni volt az első, melyet kiütéssel szenvedett el, és bármennyire is brutálisnak látszott, különösebben nem törte le. A mérkőzést követően nem sokkal így nyilatkozott: „Láttam embereket, mint például edzőtársamat, Quinton Jackson-t egy vagy két körön belül veszíteni, majd visszatérni az egyik legjobbként, így hát én sem vagyok letörve. Tudom, hogy képes vagyok a visszatérésre, és képes vagyok elérni a végső célt, megszerezni a bajnoki címet."
SZG - Fight
Szólj hozzá a fórumban! - MCOnet Fight-Küdősport fórum - Fight.hu fórum