Az új évben is folytatódik a Békés Megyei Harcművész Szövetség által kiírt Harcművész Házi Versenyek Kupája. Bár a versenyzési kedv váltakozónak bizonyult, új csoportok és új versenyzők is bekapcsolódtak a versenyzésbe. Januártól több, a járvány miatt kényszerűségből tevékenységét ideiglenesen szüneteltető klub is újra indult, és ez valószínűleg növeli majd a versenyzők számát. Bekapcsolódott többek között sok versenyzőjével a békéscsabai József Attila Lakótelepi Tömegsport Egyesület Debreczeni Dezső vezette point-fighting csoportja, ami igen csak megnövelte a résztvevők létszámát.
Eredmények:
Kazinczy iskolai csoport
K.5.B.csoport:
Serdülők:
Korcsok Bence – Suhajda Péter 10 : 9
Szabó Milán – Suhajda Péter 14 : 13
Nagy Szabolcs – Leszkó Balázs 6 : 5
Nagy Szabolcs – Csarnai Roland 11 : 10
1.Korcsok Bence 4 p.
1.Nagy Szabolcs 4 p.
3.Szabó Milán 3 p.
3.Szabó Milán 3 p.
3.Leszkó Balázs 3.p.
6.Köles Keve 1 p.
6.Balogh Bálint 1 p.
Lányok:
Váróczi Lilla – Szigeti Liza 5 :4
1.Váróczi Lilla 4 p.
2.Szigeti Liza 2 p.
K.5.C csoport
Serdülők:
A csoport állása:
1.Kálnási-Tóth Levente 4 p.
2.Meszjár Koppány 1 p.
3.Szederjesi Róbert 1 p.
Lányok:
Bereczki Lara – Berta Panna 11 : 10
1. Bereczki Lara 5 p.
2.Sárközi Boglárka 4 p.
3.Pelyák Mira 2 p.
4.Berta Panna 1 p.
K.6.B csoport
Serdülők:
Czepó Donát – Dzurek Gyula 4 : 3
Szencsenkov Boldizsár – Kis Bence 4 : 3
Dzurek Gyula – Korcsok Nándor 4 :3
Czepó Donát – Korcsok Nándor 5 : 4
1.Czepó Donát 10 p.
2.Dzurek Gyula 9 p.
3.Kis Bence 6 p.
3.Korcsok Nándor 6 p.
5.Szencsenkov Boldizsár 5 p.
Lányok:
1.Babinszki Barbara 2 p.
2.Újfaluczki Csenge 1 p.
K.6.C csoport
Serdülők:
Szák Andor – Finta Bence 2 : 0
Szák Andor – Marik Zsombor 2 : 1
Finta Bence – Baji-Timkó Gergő 7 :5
1.Finta Bence 6 p.
2.Szák Andor 5 p.
2.Fábián Zalán 3 p.
4.Sipos Tamás 2 p.
4.Márk Zsombor 2 p.
6.Baji-Timkó Gergő 1 p.
Lányok:
Vidéki Adél : Bálint Tímea 4 :10
1.Vidéki Adél 4 p.
2.Bálint Tímea 2 p.
K.7.B csoport
Ifjúságiak:
1.Isztin István 2 p.
2.Csongrádi Marcell 1 p.
K.7. C csoport
Ifjúságiak:
1.Süle Mihály Máté 5 p.
2.Gajdács Martin 4 p.
3.Vágréti-Bogár Simon 2 p.
4.Budai Bálint 1 p.
K.8.B csoport
Ifjúságiak
1.Polyák Zalán 2 p.
2.Korcsok Péter 1 p.
K.8.D
Ifjúságiak:
Kiss Zoltán – Gémes Máté 12 : 10
1. Gémes Máté 7 p.
2. Kiss Zoltán 6 p.
3.Fazekas András 5 p.
4.Prókai Zsolt 4 p.
5.Olsák Benjámin 2 p.
5.Jánoska Levente 2 p.
Goshinkai 2.csoport
Gyermek:
Sárközi Alen – Kovács Marcell 11 : 10
Korcsok Zsolt – Kovács Marcell 12 :11
1.Sárközi Alen 8 p.
2.Korcsok Zsolt 4 p.
3.Lestyán Vilmos 3 p.
3.Kovács Marcell 3 p.
Serdülők:
Sárközi Artúr - Petrovszki Tamás 11 :12
Sárközi Artúr – Hankó Petra 8 :4
Hankó Petra – Petrovszki Tamás 8 :4
1.Petrovszki Tamás 5 p.
2.Sárközi Artúr 4 p.
3.Hankó Petra 3 p.
4.Lovas László 2 p.
5.Domokos Boglárka 1 p.
Békéscsabai JALTE All-Style – Seibukan Goshinkai Karate csoport:
Felnőttek:
Frisnyicz János – Matuska Tamás
1.Frisnyicz János 4 p.
2.Ignéczi Károly 1 p.
2.Matuska Tamás 1 p.
Ifjúságiak:
Szabadi Kata – Erki Emma 7 : 6
1.Szabadi Kata 2 p.
2.Erki Emma 1 p.
Serdülők:
Gulyás Milán – Téglás Mihály 8 : 6
1.Gulyás Milán 2 p.
2.Téglás Mihály: 1 p.
Titz Enikő – Varga Panna 11 : 5
Titz Enikő – Szabadi Luca 8 : 6
1.Titz Enikő 4 p.
2. Varga Panna 1 p.
2.Szabadi Luca 1 p.
Gyermek
1.Téglás Mihály 4 p.
2.Majzik Ödön 3 p.
3.Titz Nándor 2 p.
Goshinkai 3 Majoros-csoport
Ábelovszki János – Lipták Lajos 6 : 3
Vágási Tibor – Csarnai László 7 : 5
Dr. Szatmári Péter – Csarnai Szabolcs 11 : 10
Kun Benjámin – Szabó Ákos 10 : 9
Debreczeni team Csoport
Gyermek
Ördög József – Baukó Pál 1 :2
Megyeri Martin – Szűcs Levente 3 : 3
Ádám Pál – Káli Zoltán 8 : 8
Tóth Pál Zsombor – Stír István 8 : 8
Kovács Roland – Kovács Benjámin 0 : 2
Szpisják Balázs – Brindás Patrik 3 : 4
Born Henrik – Ördög József 4 : 5
Ádám Pál – Tóth Pál Zsombor 2 : 1
Baukó Pál – Szűcs Levente 2 : 3
Kovács Roland – Megyeri Martin 2 : 4
Stír István – Káli Zoltán 8 : 6
Káli Zoltán – Born Henrik 4 : 5
Brindás Patrik – Vajgely Milán 7 : 7
Ádám Pál – Stír István 1 : 0
Kovács Benjámin – Tóth Pál Zsombor 3 : 0
Szpisják Balázs – Born Henrik 8 : 8
Káli Zoltán – Vajgely Milán 12 : 14
Stír István – Szpisják Balázs 4 : 3
Vajgely Milán – Megyeri Martin 4 : 3
Ördög József – Szűcs Levente 7 : 6
Stír István – Born Henrik 2 : 0
Káli Zoltán – Tóth Pál Zsombor 5 : 8
Szpisják Balázs – Baukó Pál 2 : 4
Kovács Benjámin - Ádám Pál 3 : 3
1. Stír István 12 p.
2. Ádám Pál 10 p.
3.Kovács Benjámin 8 p.
3.Vajgely Milán 8 p.
5.Born Henrik 7 p.
5.Baukó Pál 7 p.
5.Tóth Pál Zsombor 7 p.
8.Káli Zoltán 6 p.
8.Megyeri Martin 6 p.
8.Szűcs Levente 6 p.
11.Szpisják Balázs 5 p.
12.Brindás Patrik 3 p.
13.Kovács Roland 2 p.
Gyermek lányok
Baukó Pálma – Kohanecz Zoé 3 : 1
Baukó Pálma – Nátor Petra 3 : 1
Baukó Pálma – Szekeres Flóra 2 : 1
Kohanyecz Zoé – Nátor Petra 4 : 2
Kohanecz Zóra – Szekeres Flóra 3 : 3
Kohanecz Zoé – Debreczeni Lilla 7 : 7
Nátor Petra – Szekeres Flóra 3 : 6
Szekeres Flóra – Jancsó Csenge 4 : 2
Szekeres Flóra – Debreczeni Lilla 5 : 2
1.Szekeres Flóra 12 p.
2.Baukó Pálma 9 p.
3.Kohanyecz Zoé 8 p.
4.Debreczeni Lilla 3 p.
5.Nátor Petra 2 p.
6.Jancsó Csenge 1 p.
O1 csoport
Szűcs Máté – Nátor Dániel 4 : 3
Szűcs Máté – Szekeres Emma 0 : 1
Szűcs Máté – Jancsó Zsombor 1 : 4
Szekeres Emma – Nátor Dániel 4 : 3
Szekeres Emma – Szabó Milán 3 : 3
Jancsó Zsombor – Nátor Dániel 1 : 1
Szegedi Zsombor – Jancsó Zsombor 1 : 4
Szegedi Zsombor – Szabó Milán 3 : 3
Szűcs Zsombor – Szegedi Zsombor 6 : 3
Nátor Dániel – Szegedi Zsombor 6 : 7
Szekeres Emma – Szegedi Zsombor 2 : 2