Szűcs Barna nagyot küzdött Hollandiában
2012. January 24. 10:01

Re-Gym - Kurosaki versenyzői a hollandiai Giessenburgban január 21-én egy Muaythai gálán vettek részt.
Szűcs Barnabás 71 kg-ban K1 szabályok szerint mérkőzött meg a Kraus Team kiválóságával Jordy Sluis-sal . A mérkőzésen óriási taktikai küzdelem folyt.
Az első menetet a holland fiúnak, még a másodikat és a harmadikat döntetlenre hozták ki a bírók. Így Albert Kraus tanítványa örülhetett a győzelemnek.

Szűcs Barna - Jordy Sluis
Barna a mérkőzés után Sluis-sal

A menedzserek biztatták Barnát, hogy rendkívüli jó mérkőzést vívott, ez remek felkészülés egy esetleges márciusi versenyre a neves Dzhabar Askerov ellen.

Szűcs Barna és Marius Montenau biciklin
Marius és Barna biciklivel Hollandiában

Marius Montenau, aki Barna tanítványa 5x2 perces küzdelemben pontozással győzte le Jhonny-t a Fujimoto Gym-ből. Ezek a mérkőzések biztató jelek a jó idénykezdésre.