Fight Night Hungary – Döntő
Esemény időpontja: 2013. April 28. 00:00

Elérkezett a nagysikerű Fight Night Hungary döntője! A döntőt megnyerni nagy presztízs, ráadásul a győzelemmel válogatottság is jár, így a bajnokok képviselhetik hazánkat az idei IFMA rendszerű Thai-box nemzetközi viadalokon. Érdemes lesz kilátogatni!

Profight: Thai-box nadrágok széles választéka!

VERSENYKIÍRÁS
Fight Night Hungary Amatőr Liga
IFMA szabályrendszerű amatőr versenysorozat 2012/13
Magyar Kickbox Szövetség
Muaythai Szakág

A versenysorozat célja:
- több fordulón keresztül keret kiválasztása, akik Magyarországot képviselik a 2013. évi IFMA nemzetközi versenyeken. A versenysorozat győzetései jogot szereznek a 2013. évben magyar válogatottként a nemzetközi IFMA versenyeken való részvételre.
- a versenysorozat keretein belül lehetőség van kezdő versenyzők és a fiatalabb korosztályok
számára is tapasztalatot szerezni, a B kategóriában, illetve a különféle ifjúsági korosztályokban.
- a thaibox sportág, és ezen keresztül a sportszerű, egészséges életmód népszerűsítése
A versenysorozat jellege
A verseny nyilt, MKSz tagok és a szövetséghez nem tartozó egyesületek egyaránt részt vehetnek rajta.
A versenysorozat lebonyolitása
A résztvevők fordulónként egy mérkőzést vivnak, a döntő kivételével. Az egyes fordulókban szerzett pontokkal súlycsoportonként 4 ember kerül a döntőbe, ahol egyenes kieséses rendszerben dől el az első helyezés. Négynél több résztvevő csak pontegyenlőség esetén kerülhet be, ekkor a sorsolásban a legtöbb ponttal rendelkező versenyző a kiemelt.
A döntőben a legtöbb pontot szerzett versenyzők mellett a 2012 évi VB és EB érmes helyezettjei is jogosultak részt venni, a sorsolásban szintén kiemelt helyre jogosultan.
A döntőbe nyert mérkőzés nélkül nem hivható be versenyző.
A selejtező fordulókban páratlan számú jelentkező esetén a rendező SE versenyzői élveznek elsőbbséget.
Pontrendszer:
Pontozásos győzelem 15 pont,
KO, RSC és feladás győzelem 20 pont,
vereség 5 pont,
leléptetés esetén 0 pont
*az egy fordulóban több meccset vivó verenyzőknek a jobb eredménye kerül beszámitásra